Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elfogadott a szeretői státusz? Ő nem csal meg senkit, nem hazudik senkinek, tehát semmi rosszat nem tesz (? )

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Én férfi létemre nem sokra becsülök egy ilyen "státuszt" betöltő hölgyet!
2014. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nem tudom. Lehet hogy ő "semmi rosszat nem tesz", de közvetlenül segít egy másik embernek hazudni, megcsalni, stb.
2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy nem tesz...Megalázza saját magát, és asszisztál egy másik ember megalázásához is.
2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Én voltam szerető fiatalabb koromban, amikor unatkoztam. Az izgalom miatt. Aztán meguntam, és inkább kerestem a korosztályomból normális férfiakat. Én sose a szeretőket ítéltem el, hanem a gerinctelen, gyáva "férfit", aki hozzám menekült a problémáival. Szánalmasak voltak, az biztos.
2014. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Csak a magam nevében beszélhetek, hiszen azt nem tudom, hogy mások számára mennyire elfogadott ez a fajta élet. Számomra egyáltalán nem.

Még a legjobb barátnőmnek is megmondom a magamét, ha ilyet tesz.


Az nem igaz, hogy semmi rosszat nem tesz. Beleavatkozik más emberek életébe. Nálam ez a státusz egyenlő a k.va szereppel.

Ha otthon ember unja asszonykát akkor átjön és megd.g, majd megy haza mintha mi sem történt volna.

Iszonyatosan méltatlan helyzet ez. Úgy gondolom akinek ez a szerep megfelel, az igénytelen, és annyi önbecsülése sincs, hogy elhiggye ennél többet érdemel.

2014. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Már ott megbukik a dolog, hogy nem tesz semmi rosszat. Már hogyne tenne? Belemegy abba a piszkos játékba, hogy tönkre teszi más életét ezzel saját magát is megalázva.
2014. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

4-es értem, TE voltál a szerető, meg voltak a SZÁNALMAS? GERINCTELEN FÉRFIAK!!!



Be***ok ettől a kommentől!!!

2014. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

Ráadásul mennyien hasznosnak tartják!


Hova keveredtem???

2014. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan. :) Én nem csaltam meg senkit. Persze, nem volt szép dolog tőlem sem, de az ilyen sztorikban ne a 3. fél a hibás. A kapcsolatban van a gond, illetve a drágalátos férfival, aki nem tudja megbeszélni a problémát az asszonykával. ÉS igen, ez bizony szánalmasan gyáva tett. :) De mivel nekem csak a farkuk kellett, nem igazán érdekelt a jellemük.
2014. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

"Én sose a szeretőket ítéltem el, hanem a gerinctelen, gyáva "férfit", aki hozzám menekült a problémáival. Szánalmasak voltak, az biztos."


Na ezzel meg lett határozva a szerető mint nő. Az a nő aki egy ilyen jellemtelen férfival beéri, no meg ilyennel tervez hosszú távon, mert hát ugye majd csak otthagyja a feleségét, az nem nő!


Ezzel a mondattal a saját igénytelenségedet fogalmaztad meg, ugyanis semmitmondó jellemtelen gyáva férfi mellett csak ugyanolyan semmitmondó jellemtelen gyáva nő marad meg.

2014. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!