Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizgatok egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, de kiderült, hogy szemüveget kell hordanom mostantól. Félek, hogy nem fogok tetszeni neki benne és nem találkozunk többször. Szerintetek jogos hogy félek?

Figyelt kérdés

kontaktlencsét sajnos nem hordhatok egészségügyi illetve egyéb okokból.

Rengeteg szemüveget felpróbáltam, de egyik sem állt jól, végül kiválasztottam egyet de az is borzalmas.

Amúgy is kicsi az önbizalmam, de szemüvegben utálni fogom magam..és félek hogy a fiú aki tetszik is rondának fog tartani


2014. jún. 23. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vedd le a szemüveget.
2014. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! ha szeret,tetszel neki,akkor nem egy szemüveg miatt fog elhagyni.Söt van akinek kifejezetten jól áll a szemüveg!
2014. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha normális biztos nem fog :D
2014. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kéne használnom 3 éve szemüveget. Fél évig használtam. Nekem sem állnak jól, annyira nem rossz a szemem, ezért döntöttem úgy, hogy nem használom. Kontaktlencse nálam sem lehet.

Barátommal 2 éve már úgy ismerkedtem, hogy nem használtam. Néha felveszem, mert muszáj (pl vezetés), mindig mondja, hogy fura vagyok. Ha csak úgy lakásba használom (oda tényleg nem kéne, közelre látok rendesen), akkor rögtön mondja, hogy inkább vegyem le (persze viccesen, poénkodva). Igazából szerintem neki sem tetszik a szemüvegem, meg is értem. :D És lám, attól még szeret!

Szerintem randizáskor ne használd, aztán ha már jobban megbíztok egymásban, mondd neki, hogy mostanában szemüveges lettél, mutasd meg neki, hogy hogy áll. Lehet, hogy tetszeni fog neki.

2014. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, csak mondd neki, hogy szemüveges lettél. Majd kérdezd meg, hogy mi a véleménye úgy rólad, hogy szemüveget viselsz.
2014. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szemüveg öltöztet! Látnál csak engem egy szál szemüvegben :-P
2014. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen sajnos a szemüveg a legjobb pasiriasztó. Szerezz kontaktlencsét.
2014. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok: #7-es, nekem kifejezetten tetszenek azok, akik szemüveget viselnek! Tehát ha megkérhetnélek, akkor ne általánosíts.
2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lencsét hordok, de nálunk a párommal kb a 2. randin került elő a szemüvegem (borzalmasan áll :D) és mégis 9 hónapja már együtt vagyunk. Ha tényleg tetszel neki, vagy érdekled, nem fog elmenekülni a szemüveg miatt.
2014. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret,szemüvegestül is el fog fogadni.Ne aggódj! ;)
2014. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!