Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két szakítás után teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szakítás után teendő?

Figyelt kérdés
Két szakításon vagyok túl egy év alatt. Az első nem igazán hatott meg, egyszerűen elhidegült és békében váltunk el. A második viszont könyörtelenül megalázott, kihasznált és meg akart tartani másodiknak. Mivel volt valakije, egymásról nem tudtunk. De rájöttem és azonnal dobtam. Azóta lefoglaltam magam, sport, munka, tanfolyamok. Volt 1 buli, amin majdnem összejött egy kapcsolat. A csajjal beszéltem 1-másfél órát, türhető volt belsőre, külsőre tetszett, de mikor mondta, hogy szívesen járna velem, én azonnal nemet mondtam. Nem tudom miért. Majd később kettesben, mondta, h ha ennyire nem bizok benne, előbb sz ex, aztán kapcsolat. Abba sem mentem bele. Egyszerűen nem vagyok vevő lányokra, semmilyen téren. Nem lettem buiz.
2014. jún. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

"A második viszont könyörtelenül megalázott, kihasznált és meg akart tartani másodiknak" Mintha csak én írtam volna.:D

Nem kell nőzni,adj magadnak időt.

2014. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

na maga a főkérdés kicsit buta, ezért már készültem, hogy beírom, h "a harmadik", de nem vagyok troll amúgy sem szóval normális választ írok normális kérdésre (a leírás miatt).

érthető részedről ez a reakció, a bizalmatlanság alapvetően, és az, hogy talán te is egy kis nyugalomra vágysz. az utóbbi két kapcsolatod viszonylag gyorsan lezajlott, most újra jönne egy harmadik, és már ahhoz is így állnál, kevés reménnyel, már szinte várnád a "végét", és így nem akarsz inkább semmit.

de ez tisztességes részedről, hogy legalább megmondtad az illető lánynak, és nem használtad ki.

adj időt magadnak, mert ez most kicsit talán sok volt.

egyébként pedig nem szabad általánosítani :) tudom, könnyű azt mondani, de hidd el, hogy vannak még normális lányok. ez nem is "fix" dolog, mindenkiből az adott (élet)helyzet hozza ki, hogy milyen éppen. a volt barátnőid is valamikor tetszettek neked, szeretted őket (gondolom), de idővel változnak az emberek, az érzéseik is, az is, hogy hogy kezelnek egy-egy helyzetet... szóval szerintem most kis nyugi kell neked, és később te is rájössz erre. :) feltételezem fiatal vagy te is, mint én (én huszonegykét éves), szóval az emberek ilyen korban még nagyon sokat változnak, elkövetnek hibákat, mint a volt barátnőd is... nem mondom, hogy a fiatal kor mentség, de bocsáss meg neki a szíved mélyén, és akkor máris közelebb leszel ahhoz, hogy jobban legyél. :)

2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Napokban írtam ki egy kérdést...

Én lány vagyok, de nagyon hasonló helyzetben vagyok mint te, (Nem tudok megbízni senkiben, nem tudok szexelni senkivel, és érzelmekre is képtelen vagyok a másik nem felé...)

2014. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!