Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
A barátnőm szülei 6 éves korába elváltak,azóta az anyjával él.Féléve az anyja megismert egy férfit,és úgy érzik itt az összeköltözés ideje.Ezért a mai nap úgy volt,hogy a férfi bemutatkozik a barátnőmnek,szóval megismerkednek.A baj csak az,hogy az anyja egész nap nem ért rá,ezért kettesbe lettek volna.Felhívott a barátnőm,hogy menjek át hozzá,hogy ne csak kettesbe legyeten.Át is mentem volna hozzá,csak anyukám pont kórházba került ezért nem értem rá.Azt mondta,hogy megérti,semmi baj.A lényeg,hogy a pasu megerőszakolta a barátnőmet. :( Aki emiatt szakított velem mert nem védtem meg.Most mit csináljak?Legszívesebben ott lennék mellette,hogy támaszt nyújtsak,segítsek neki,megvigasztaljam.Ehelyett mindketten szenvedünk.Mit csináljak,hogy visszafogadjon vagy ne haragudjon ràm?

2013. nov. 5. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Segíts neki, jelentsétek fel a fickót.
2013. nov. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Később befogja látni ,hogy nem tehetsz róla,hogy "akkor" nem tudtál el menni hozzá....

Az idő megteszi amit kell.

(egyébként ha nem akkor.. ,akkor egy későbbi időpontban történt volna meg) A jelenléteddel ,csak késleltetni tudtad volna az elkerülhetetlent.

Érdemes még frissiben feljelenteni!

2013. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jaj de buta ez a lány :( Ezzel csak magának ártott mégjobban.
2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!