Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért vonzódnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért vonzódnak a fotós fiúkhoz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Általánosságban el vagytok tévedve. Egyrészt attól, hogy van egy fényképezőgéped, nem vagy fotós (nem akkor sem ha van egy fotográfi oldalad ahova kéthetente fotózol egy képet). Nagyon sokat kell tanulni ahhoz, hogy fotós legyél. Másrészt attól, hogy van a Facebookon "photography" oldala még simán lehet valaki tehetséges. Tudok kollégáról (igen, én fotós vagyok, ebből élek) aki kizárólag ott jelenik meg (nincs weboldala) és az egyik legjobb a szakmájában. Harmadrészt pedig nem törvényszerű, hogy valakinek attól sok pénze van, hogy minden spóroltpénzét a hobbijára vagy ha feljebb áll a munkájára költi. Nem kell ahhoz gazdagnak lenni, hogy elkölts évek alatt 4-5 milliót felszerelésre, csak nem kell nagyon másra költeni közben, meg persze nem árt ha hülyére dolgozod magad. :)
2014. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre:

Mert a nőknek bejön az elhivatottság, ha valaki jó a szakmájában. Ugyanazért vonzódnak a jó fotósokhoz, amiért a jó orvosokhoz, a jó zenészekhez, a jó informatikusokhoz (igen azokhoz is).

2014. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem ezt tapasztaltam, pedig régóta fotózom és nem is nézek ki rosszul... Valaki rám cáfolhatna a lányok közül :D
2014. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!