Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted miért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért vonzódnak ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akiért egyszerűen minden csaj odavan. Persze, biztos vonzó meg jóképű, de ezen filóztunk egyik nap, hogy mégis miért? Ti ismertek ilyet? Szerintetek miért? Az elég, hogy valaki jól néz ki vagy mi? Amúgy okos is, de szerintem ez sem lenne elég...
2013. nov. 16. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
odamegy spanolni öccse
2013. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább örüljön neki
2013. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 he? :D
2013. nov. 16. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elég, ha jól néz ki valaki. Én ismerek olyat, aki abszolút nem az esetem (az utcán is szemrebbenés nélkül elmentem volna mellette). Viszont amikor megismertem, kb 2 perc után azt éreztem, hogy "hű, na ebben a srácban van valami".

Nagyon helyes, közepesen magas, és a teste is szálkás (nincs felfújva), de nem a klasszikus értelemben vett sármőr. Egyszerűen borzasztó pozitív, különleges a kisugárzása, intelligens, vicces, pajkos, humoros.


Ezeknek a tulajdonságoknak a kombinációja gyakorlatilag bárkit megszédít.


23/L, a srác 19.

2013. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm ezek a tulajdonságok rá is igazak.
2013. nov. 16. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik volt osztalytarsam volt ilyen, elegge odavoltak erte a lanyok, meg a felsobb evfolyamokbol is.


O elegge magas volt, nagydarab, zomok, jo eros testfelepitesu (de egyaltalan nem az a gyuros fajta) es mellette eleg okos is volt, de megvolt benne a lazasag es a linksegre valo hajlam. Szoval egyszerre volt okos, jo kepessegu, ugyanakkor egyaltalan nem volt az a streber, magolos, vagy tudalekos tipus...


En heteroszexualis fiukent is abszolut ertettem, hogy miert volt annyira vonzo sok lany szemeben.

2013. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ferromonok miatt, szerintem.
2013. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!