Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó csaj?

Figyelt kérdés
Tippek?

2014. jún. 23. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Min kéne javítanod?:)
2014. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Istvan159 ***** válasza:
az nem lehetsz,annak születni kell :)
2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miben érzed magad gyengének. Ha van kedved oszd meg velem privátba és visszaírok, ha tudok segíteni.
2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam: Barátnőm tapasztalatából tudom, hogy ő jellemben sokat változott az elmúlt időben.
2014. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
legyenek jó cuccaid és ne sminkelj erősen
2014. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre kisregényt tudnék írni...
2014. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel kaptam több privátot, hogy írjam le, itt van:

Jó csajnak lenni. Persze, hogy lehet. Most nézzük a külsőt: szerintem kevesen vannak azok, akikkel a genetika bánt el keményen, és olyan torzak, hogy azon nem lehet változtatni. Mindenkinek van valami, amit kifogásol a külsejében, de azon változtatni kell, ha lehetséges, pl súly. Viszont nem érdemes kés alá feküdni és teljesen megváltoztatni magunkat. Meg kell találni a számunkra előnyös ruhákat, a frizurát ami jól áll, azt az ápoltságot, ami minden nap kell. Aki úgy gondolja, sminkeljen, de szerintem csak mértékkel. Egy visszafogott, szolid smink kifejezetten szép, mert kiemelhetjük a jót és elfedhetjük az apróbb hibákat. Felesleges a túl sok: szerintem mindenkinek visszatetsző egy fekete karikává változott szemkihúzás, a potyogó szemfesték, ráncos hatást keltő alapozó és púder kombináció...

A lényeg: akkor leszel jó csaj, ha jól érzed magad, és lehetőséged szerint kihozod magadból a maximumot. Elsősorban magadnak kell megfelelni.


Belső: itt kell többet dolgozni az ügyön. Sosem szabad elfelejteni, milyen voltál; így meg lehet őrizni a szerénységet. Kell egy kis magabiztosság, ami biztos nem fog rólad sütni, ha a külsődet nem szereted meg. Kell higgadtság: egy jó csaj elvileg nem lehet egy tűzokádó, zsarnok hárpia. Plusz, abban van valami vonzó, ha egy lány nyugodtan le tudja reagálni a kínosabb helyzeteket. Kell kedvesség. Összeszedetten kell beszélni, lehetőleg minden második szónak ne legyen köze a b+hez és társaihoz. Attól, hogy jó csaj vagy, még nem lehet szórakozni más érzéseivel. Őszintének kell lenni, nem vezetünk félre senkit, nem játszunk szerepet. Kell egy kis humor és vagányság, mert azt úgy szeretik az emberek.


És mivel még álmos vagyok, ennyi jut most az eszembe. Persze kihagytam szerinten millió dolgot, de vázlatnak megteszi. Ez csak az egyéni véleményem, lehet megfogadni, elgondolkodni rajta, vagy hülyeségnek tartani.

Aki még valamire kíváncsi, az privátban jelezze.

2014. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!