Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek eddigi legnagyobb megaláztatása?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdés helyéért, nem találtam jobb kategóriát neki.


A közelmúltban történt velem néhány megalázó eset -gimnazista dolgok, szerintem a kutyát se érdeklik -és igazából csak érdeklődni szeretnék, hogy felmérjem, az enyém mennyire számít súlyosnak. Szóval, mi volt a lehető legmegalázóbb dolog az életetkben, amit átéltetek?



2014. jún. 23. 23:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

#3.

Engem ez teljesen megviselt. Rettegek a szegénységtől és borzalmas átélni egy szegény ember helyzetét. :'( Ezért segítek sokszor szegény embereknek! (off)

2014. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Milyen érzelmeidet írtad le?
2014. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a bliccelés nem vészes. Rá se ránts.:)

Egyszer volt, hogy besipolt véletlen a boltban vmi a kijáratnál (később kiderült, hogy nem is miattam) és kipakoltatták velem az egész táskát, intim betétekkel együtt. Férfi bizti őr. :D Na az kicsit égő volt.

2014. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
A gimiben egy csaj lecumizott egy pasit a budiban. Felvette teloval a pasi. Par napra ra a csaj szulei a mas varosban lako ismeroseiktol kaptak meg a videot. Ugy terjedt mint a futotuz. :) regen volt de meg ma is kiverem neha ra! :)
2014. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Két osztálytárasmmal benyomtunk és mind a 2 megdugott majd a közbe készült képeket körbekülték az osztályban 15/l
2014. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14-es


xDDDD

te állat

2014. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Persze, nem nagy dolog, hogy blicceltem, de akkor is olyan megalázó érzés, ahogy néz a tömeg, mintha én is egy csalócsóró szegény srác lennék. :( Bár, nem úgy nézek ki, mintha szegény lennék... De mivel én rettegek a szegénységtől, így ez nekem plusz nehéz. Mintha egy araknofóbiás kezén mászna egy pók; belehalna (én is az vagyok).
2014. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15-ös néhány képet tudnálál küldeni? :P
2014. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
hogy nekem ki 'tetszik', kit nem bírunk és miért, stb. személyes dolgok, nem raknád ki őket az iskolád elé. plusz a stílus ahogy fogalmaztam...gáz
2014. jún. 24. 00:11
 20/23 anonim ***** válasza:

A bliccelőnek írnám,hogy én annyiszor csináltam ezt,hogy már megismert az ellenőr.:D Hát így utólag visszagondolva,jó hülye voltam.


Legmegalázóbb... Igazából csak párkapcsolatban éltem át nagyon megalázó dolgokat.

Na de hibákból tanul az ember.

2014. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!