Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökké fogom szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké fogom szeretni?

Figyelt kérdés
Nem bírom elfelejteni exemet. Nagyon szerettem, úgy éreztem megtaláltam az igazit, aztán mégsem sült el olyan jól a dolog... Habár én szakítottam vele, mert hülye volt, akkor is nagyon fájt/fáj, és ez volt a helyes, de egyáltalán nem tudom elfelejteni. Mindig azt hiszem hogy most már sikerül, aztán ilyen hullámokban rámtör a hiánya. Próbálok ismerkedni, de igazság szerint még mindig őt szeretem, minden nap gondolok rá, elég sokat, sőt, tegnap este róla is álmodtam, és olyan valósághűnek tűnt, hogy mikor felkeltem, mintha baltát állítottak volna a fejembe, rádöbbentem, hogy nincs többé. Már több mint fél éve nem vagyunk együtt, lassan már egy éve is meglesz, de nagyon hiányzik és nagyon szeretem...
2014. jún. 24. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
el fog múlni, tapasztalatból tudom :) idővel, de elfog!
2014. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg el fog múlni.
2014. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!