Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sohasem tudtam bevonzani egy nekem tetsző férfit?

Figyelt kérdés

Most már csak nem is csodálkozom semmin, mert lehet bennem van valami hiba. Szép, csinos nő vagyok karcsú, normális arcú, hosszú hajú, jó ízlésű. Nem vagyok nyomulós, de kedves az igen. Megfigyeltem, hogy mindig olyan pasasok nyomultak, akik valójában nem is illettek hozzám (más értékrenddel élek), vagy nagyon lúzerek, akik általában nem kellenek senkinek. A munkám során is ha találkozok ilyenekkel, rájuk sem nézek, nem is szemezek velük, mégis ellenállhatatlan vonzódást éreznek!! Pedig semmi jelet nem adok! Ellenben ha nagynéha mégis megtetszik egy férfi, aki még szimpatikus is lenne, az valahogy nem ad jelet, hogy tetszésen bármi más is lenne, vagy egyszerűen nem érdeklem? A városban is vagy bevásárlóközpontban is látok helyes férfiakat rusnya nőkkel (elhanyagolt, kövér), ezekkel a nőkkel még ezek a "nekem udvarlós" krapekok sem állnának le. Az ő szepükben az ilyen nők nem szimpik... Akkor most hogy is van ez? A helyes pasik vonzódnak a csúnya nőkhöz ( a személyiségük sem jó sokszor), és a gáz pasik meg a helyesebb, csinosabb nőkhöz?

Ez a nagy kérdés.. mert én már semmit sem értek. Azt azért elárulom, hogy nem szoktam udvarolni férfiaknak, és nem is vagyok tapadós, csak kedves.

Valahogy úgy néz ki, hogy ezek a gázabb pasik udvarlósabbak, mint a jobb kiállásúak. A jobb kiállásúnak pedig jobb esélyeik lennének.

Van aki ilyen hócipőben van?


2014. jún. 24. 12:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Bogaram, hiába fényzed itt magad. Azok a padik azért vannak "rusnya" nőkkel mert nekik vannak belső értékeid míg az írásodból következtetve neked csak egód. Üdvözlettel: egy dagi csajjal járó jóképűnek mondott pasi
2014. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Hű, miket fogsz itt kapni:)


Én csak annyit mondok, ha nincs benned semmi nagyon durva belső hiba, akkor ez csak egyszerű véletlen. Lesz ez még ígyse!:)


De egyébként én pl. csak 26 éves koromra jöttem rá, hogy milyen taszító a személyiségem, és hogy a jó külsőmmel sose tudom majd ezt kompenzálni.:) Nem vagyok önállótlan, buta, vagy ilyesmi, ami azokat a férfiakat vonzza, akik nekem tetszenek. Azok meg nem tetszenek, akiknek ez mindegy.:)))


27L

2014. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

"A városban is vagy bevásárlóközpontban is látok helyes férfiakat rusnya nőkkel (elhanyagolt, kövér), ezekkel a nőkkel még ezek a "nekem udvarlós" krapekok sem állnának le. Az ő szepükben az ilyen nők nem szimpik... Akkor most hogy is van ez? A helyes pasik vonzódnak a csúnya nőkhöz ( a személyiségük sem jó sokszor), és a gáz pasik meg a helyesebb, csinosabb nőkhöz? "



Elmész a csudába a skatulyáddal....

Én a szemedben biztosan egy ilyen rusnyaság lennék, mert 100 kg felett vagyok. Mégis 19 éves korom óta körbevettek a férfiak, akik nekem is tetszettek. Most pedig egy olyan férfi felesége vagyok, akire te csorgatnád a nyálad, olyan tuti a külseje. Szerinted bizonyára érdemtelenül, hisz engem lehányni kéne, nem lefeküdni velem.


Mikor értitek már meg, ti felületes emberek, hogy társat és szerelmet normális ember nem a külső alapján választ, hanem a belső alapján? A külső maximum vonzó lehet, de ha belül rohadsz, kérdező, egyetlen értékes embert sem fogsz érdekelni. És épp ez történik veled, nem kellesz a jó pasiknak, mert nem vagy belül értékes.


Csak próbáld ki, olvasd vissza a hozzászólásod. Süt belőle a felszínesség, és a beképzeltség....


A helyes, csinos külső nem garancia semmire! Ahogy egy kövér nő is lehet érdekes és szexi, egy saját maga által helyesnek tartott nő is lehet unalmas és érdektelen.


Hát nézz magadba, ha tudsz, és jöjj rá, min is kéne változtatnod, mert a csinos pofi kevés a boldogsághoz :)



Egy 34 éves, 100 kiló feletti boldog feleség :)

2014. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Huhú, komoly gond van itt fejben... Picit szállj magadba, vegyél vissza, és meglátod, akad neked is.


Az első válaszolóra reflektálva: egy rusnya (kövér) feleség vagyok, és a férjem jóképű. :) Kövéren ismert meg, szeretett belém, vett el feleségül.

2014. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

Én ugyan nem vagyok kövér, de a baráti körömnek majdnem a fele az. Sose néztük egymás súlyát, többségük stabil kapcsolatban él, általad jóképűnek mondott férfiakkal, én momentán egyedül vagyok, de lesz ez még így se. Eszemben sincs féltékenykedni a barátnőimre a pasijaikért.


Nálad az a helyzet, hogy pont a megfelelő embereket vonzod be: a felszínes a felszínest. Aki meg nem a "kiállást" keresi a másikban, az bizony lehet, hogy egy husibb csajban találja meg az igazit. Te nem kedves vagy, legfeljebb kedveskedsz, azt meg megérzik ám.

2014. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Négyes, akkor kezet foghatunk :)

Én voltam a hármas :)


ui: amikor megismerkedtünk, már akkor is 100 kg felett voltam, azóta híztam még nyolcat. A férjem így kérte meg a kezem, így élünk nemi életet is, nem is keveset! Egyébként most fogyókúrázom, de kizárólag saját magam miatt, a férjem SOHA egy szót nem szólt azért, hogy hány kiló vagyok.

2014. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

12:53 de ronda csúnya ember vagy. Kívülről nem láttalak még, de belülről nagyon az vagy.Gonosz.

Én nem csorgatom semmilyen hím után a nyálam, nem az én stílusom. Bizonyára rossz a személyiségem.... persze, érdekes... honnan veszed ezt? Egy férfi, aki nem is ismer, honnan tudná hogy rossz ember vagyok?

2014. jún. 24. 13:01
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok (jól nézek ki), de igazuk van a kövér hozzászólóknak abban, hogy nehéz nem felszínes pasit találni, ha mi magunk is azok vagyunk.


és tudod, nehéz nem felszínesnek lenni, ha az ember szép, és nehéz kedvesnek lenni, ha az ember egyszerűen nem kedves. Én pl. nem vagyok az, és nem tudok megváltozni, nem is tudom, hogyan kellene...


de kérdező, szerintem ne keseredj el, nem tudom, hány éves vagy, de ha 35 alatt, akkor ez biztosan csak a véletlen következménye, majd rád is rádtalál az igazi:)


ha meg nem, azért az is jobb, mint azok, akik rádnyomulnak!

2014. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
12:53 te nagyon irigy ember vagy, sajnállak.
2014. jún. 24. 13:02
 10/25 A kérdező kommentje:

Amúgy meg, inkább lennék egyedül, mint kövéren, ha ez vígasztal :) Inkább legyek egészséges, és tudjak mozogni, mint vánszorogni és puffogni :)

Azért írtam csak hogy karcsú vagyok, mert itt egyből nekem támadna mindenki, hogy biztos azért nem kellek a pasiknak, mert kövér vagyok! Mert ezt szokta itt mindenki rávágni :D Én tudom hogy hogy a kövér nőket nagyon bírják a pasik :D

2014. jún. 24. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!