Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sohasem tudtam bevonzani egy nekem tetsző férfit?

Figyelt kérdés

Most már csak nem is csodálkozom semmin, mert lehet bennem van valami hiba. Szép, csinos nő vagyok karcsú, normális arcú, hosszú hajú, jó ízlésű. Nem vagyok nyomulós, de kedves az igen. Megfigyeltem, hogy mindig olyan pasasok nyomultak, akik valójában nem is illettek hozzám (más értékrenddel élek), vagy nagyon lúzerek, akik általában nem kellenek senkinek. A munkám során is ha találkozok ilyenekkel, rájuk sem nézek, nem is szemezek velük, mégis ellenállhatatlan vonzódást éreznek!! Pedig semmi jelet nem adok! Ellenben ha nagynéha mégis megtetszik egy férfi, aki még szimpatikus is lenne, az valahogy nem ad jelet, hogy tetszésen bármi más is lenne, vagy egyszerűen nem érdeklem? A városban is vagy bevásárlóközpontban is látok helyes férfiakat rusnya nőkkel (elhanyagolt, kövér), ezekkel a nőkkel még ezek a "nekem udvarlós" krapekok sem állnának le. Az ő szepükben az ilyen nők nem szimpik... Akkor most hogy is van ez? A helyes pasik vonzódnak a csúnya nőkhöz ( a személyiségük sem jó sokszor), és a gáz pasik meg a helyesebb, csinosabb nőkhöz?

Ez a nagy kérdés.. mert én már semmit sem értek. Azt azért elárulom, hogy nem szoktam udvarolni férfiaknak, és nem is vagyok tapadós, csak kedves.

Valahogy úgy néz ki, hogy ezek a gázabb pasik udvarlósabbak, mint a jobb kiállásúak. A jobb kiállásúnak pedig jobb esélyeik lennének.

Van aki ilyen hócipőben van?


2014. jún. 24. 12:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

12:53-as hozzászóló vagyok, köszi a sajnálatot :)


De mit is sajnálsz tulajdonképpen? Hogy férjnél vagyok és boldogan élünk, szerelemben? :)

És én mire is vagyok irigy? Arra, hogy te vagy egyedül, te nem kellesz senkinek? :) Míg engem feleségül vettek? :)

2014. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

"Amúgy meg, inkább lennék egyedül, mint kövéren, ha ez vígasztal :) Inkább legyek egészséges, és tudjak mozogni, mint vánszorogni és puffogni :) "


Én pedig inkább vagyok kevésbé tökéletes külsőre, mintsem egyedül legyek, és siránkozzak egy fórumon, hogy "miért nem kellek senkinek hüpp hüpp :)

És honnan veszed, hogy vánszorgok? Biciklivel közlekedem, rengeteget úszom. :) Genetikailag vagyok ekkora, és szeretünk jókat enni is.


De a legfontosabb: boldogok és szerelmesek vagyunk egymásba.


Kérdező, ha javítanál a személyiségeden, akkor biztosan kellenél a jó pasiknak is! Amíg ilyen felületes és érdektelen vagy, csak a felületes és érdektelen pasikat vonzod be!


Ez már csak így működik: amilyen te vagy, olyan embert vonzol magad mellé.

2014. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Oké, én sem vagyok túl kedves, de akik ismernek (nők is), azok kedvesnek tartanak. Meg ezek a nyomulós krapekok is. Lehetséges hogy nem vagyok jó ember... de az egy idő után ismerszik meg. Nem azonnal. Talán nincs kisugárzásom, mert alapból nem vagyok olyan központi ember. Inkább félrehúzódóbb.
2014. jún. 24. 13:11
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

azért kicsit túlzás, hogy nem kell senkinek a kérdező, csak panaszkodni szeretett volna egy kicsit.


ti nem szoktatok?:) nem hiszem el, hogy 12 éves kövér kislányként is ilyen hepiség volt, mikor "büdös disznónak" csúfoltak az osztályban...


De miért van szó a kérdező súlyáról? csak azt írta, hogy jól néz ki, egy értelmes ember, mégsem találják meg olyan pasik, akik külsőre tetszenek neki.


biztos, hogy ez véletlen, ha amúgy a személyiséged rendben van, most foglalkozz a karriereddel vagy bármivel, és aztán majd beüt, ha be kell ütnie.;)

2014. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

De egy gonosz irigy ember vagy! Én genetikailag vagyok vékony, ember!!! És ennek örülök is, viszont így a rosszindulatú, lenéző, becsmérlő és irigy hozzászólásod miatt, valójában még jobb is a

személyiségem, mint a tiéd, husikám :)

2014. jún. 24. 13:13
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, támadj nyugodtan, de még egyszer mondom:


Itt te vagy egyedül, nem én :) Lepereg rólam, hogy szidalmazol, mert van valamim, ami neked nincs :)

2014. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
egy hatalmas pulykacomb a pocijában!:))) kérdező, neked az nincs, igaz?:D
2014. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg el kellene gondolkodnod. Ha figyelmesen elolvasod a nyitóposztot, láthatod, hogy benne van a válasz. A külsőségek ellenére "mégsem kellek senkinek". A külsőre vonatkozó jelzőből 13-at is tettél az írásodba (igen, nincs jobb dolgom, mint ezt megszámolni). Ha kipipálhatsz mindent a külsőddel kapcsolatban, akkor mégis a belsődet kéne górcső alá venni, nem? Nem árultam el ezzel nagy igazságot, sőt, közhely is volt. De igaz.
2014. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%
"Amúgy meg, inkább lennék egyedül, mint kövéren". Ez nem igaz, mert már arra vetemedtél, hogy a GYIK-en tegyél fel kérdést arról, miért nem kellesz senkinek. Nem lennél inkább egyedül.
2014. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz. Nem mondtam hogy mindenáron kell nekem valaki. Mert így most is találnék . Hanem olyan, aki nekem is bejön külsőleg+belsőleg. Lehet magasak az elvárásaim, mert szeretem ha egy férfi nem iszákos, bulizós, mert én elég komoly vagyok ilyen téren. Szeretem a komolyabb férfiakat.


Husikának üzenem, hogy nekem nem biztos hogy bejönne a te jóképűnek mondott párod, lehet hogy csak neked jóképű. Ha a modora olyan, mint a tied, akkor nem kellene. Szeretem a szerényebb helyes komolyabb férfiakat.

2014. jún. 24. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!