Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gyakori az, hogy egy...

Mennyire gyakori az, hogy egy ffi leszólít egy számára ismeretlen de neki tetsző nőt és abból kapcsolat alakul ki?

Figyelt kérdés

Van itt ilyen, aki így került kapcsolatba? Hogy megy ez? Nem sok esélyt látok rá, de meg szeretném próbálni, mert nem sok nőt ismerek, de ha kell, akkor inkább megkérek valakit, hogy mutasson be pár nőnek. De azt annyira nem akarom, inkább magam szeretném ezt csinálni, csak soha nem próbáltam még, ezért érdekelnének az esélyeim. Embere válogatja, de általában sok nő szerint jól nézek ki, nem vagyok reménytelen, csak nagyon gátlásos, ezt szeretném legyőzni.

19/F


2014. jún. 11. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, de áltlában minden emberrel így kezdődik a kapcsolat nem? nem ismerjük, aztán valahogy beszélgetésbe elegydsz onnantól meg majd lesz valahogy
2014. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na de ez történhet úgy is, hogy egy közösségbe kerültök és megismeritek egymást, mint pl az osztálytársad. Így már nekem is lehetett volna barátnőm nem is egy, ha nem rontom el, ebből is gondolom, hogy külsőre se vagyok reménytelen, de nem tudok lépni, ha komolyra fordul a dolog, ezen szeretnék változtatni. De az teljesen más, ha csak úgy meglátok egy nekem tetsző lányt és szeretnék vele kapcsolatot létesíteni, megismerni és utána ahogy alakul. A megismerés a legnehezebb, onnan már nem lenne baj, csak hát az első pár perc, hogy neki is legyen kedve folytatni a beszélgetést és felkelteni az érdeklődését, ez a nehéz.
2014. jún. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!