Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sohasem tudtam bevonzani egy nekem tetsző férfit?

Figyelt kérdés

Most már csak nem is csodálkozom semmin, mert lehet bennem van valami hiba. Szép, csinos nő vagyok karcsú, normális arcú, hosszú hajú, jó ízlésű. Nem vagyok nyomulós, de kedves az igen. Megfigyeltem, hogy mindig olyan pasasok nyomultak, akik valójában nem is illettek hozzám (más értékrenddel élek), vagy nagyon lúzerek, akik általában nem kellenek senkinek. A munkám során is ha találkozok ilyenekkel, rájuk sem nézek, nem is szemezek velük, mégis ellenállhatatlan vonzódást éreznek!! Pedig semmi jelet nem adok! Ellenben ha nagynéha mégis megtetszik egy férfi, aki még szimpatikus is lenne, az valahogy nem ad jelet, hogy tetszésen bármi más is lenne, vagy egyszerűen nem érdeklem? A városban is vagy bevásárlóközpontban is látok helyes férfiakat rusnya nőkkel (elhanyagolt, kövér), ezekkel a nőkkel még ezek a "nekem udvarlós" krapekok sem állnának le. Az ő szepükben az ilyen nők nem szimpik... Akkor most hogy is van ez? A helyes pasik vonzódnak a csúnya nőkhöz ( a személyiségük sem jó sokszor), és a gáz pasik meg a helyesebb, csinosabb nőkhöz?

Ez a nagy kérdés.. mert én már semmit sem értek. Azt azért elárulom, hogy nem szoktam udvarolni férfiaknak, és nem is vagyok tapadós, csak kedves.

Valahogy úgy néz ki, hogy ezek a gázabb pasik udvarlósabbak, mint a jobb kiállásúak. A jobb kiállásúnak pedig jobb esélyeik lennének.

Van aki ilyen hócipőben van?


2014. jún. 24. 12:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Ez már csak így működik: amilyen te vagy, olyan embert vonzol magad mellé."


Ez az, hogy pont az ellenkezője vagyok.


Nyomulós, alkesz, bulizós, laza, komolytalan, rosszfiú, tapadós, nőcsábász, ronda ..stb. Én pont ezeknek az ellentétje vagyok.

2014. jún. 24. 13:36
 22/25 anonim ***** válasza:

Sajnállak, kérdező :)


Husi, aki boldog a férjével :)

Te pedig egyedül vagy, bizonygatva a boldogságod egyedül, soványan, és feljössz panaszkodni, hogy nem kellesz senkinek, aki neked tetszik.


Megjegyzem, ha a jó pasiknak nem kellesz, de a nyomulós alkoholistáknak igen, akkor mégsem vagy olyan csinos és kedves nőci, mint amilyennek előadod magad :D


Szegény :D majd gondolok rád az esti másfél órás szex után :P lennél te a helyemben, tudom jól :D

2014. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőnek adok igazat, még véletlenül se, de ahelyett, hogy a "husi, aki boldog a férjével" inkább leszállna az internetről és a férjével lenne, itt bizonygatja a boldogságát a kérdezőnek, pont úgy mint ő. Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje.
2014. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A férjem dolgozik, én most a kertben pihenek, élvezem a napsütést :)


Közben beszélgetek emberekkele, és néha belebotlok ilyen ostoba kérdésbe is.

2014. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Végigolvasva a válaszaidat kérdező, neked mást jelent a "kedves" jelző, mint mondjuk nekem. Tény, hogy már egy éve egyedülálló vagyok, de nem lennék képes veled leállni...


Próbálj meg kevésbé felszínes lenni és akkor talán összejöhet valaki... Mert így csak egy mérgelődő, egyedülálló vénasszony leszel...

2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!