Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek bejön, ha egy pasi hosszan, nagyon hosszan szeret szexelni?

Figyelt kérdés
Az exem azért hagyott ott, mert nem bírta a hosszú és többszöri meneteket, ezért is kérdezem....

2014. jún. 24. 14:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhet még újabb is :-) Higgyétek el lehet a pózok variálásával változatossá is tenni az egyórás szexet, és lehet, hogy lenne olyan lány, aki többször is elélvezne közben...:D A kiszáradt puncit pedig újra lehet nedvesíteni. Vannak ötleteim, hogy hogyan...:D Remélem azért létezik olyan lány, vagy nő, aki kevesli azt az időt, amit a pasik többsége benne eltölt és érdekelné, hogy milyen egy ilyen maratoni, de nem monoton szex...:D Ha létezik, akár privit is írhatna...
2014. jún. 24. 16:55
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. Én is jobban szeretem, ha 15-20 perc alatt elmegyünk, mert ami az elején még nedves, a vége felé már igencsak kezd kiszáradni, és onnantól kezdve minden, csak nem élvezetes.

Plusz bennem van, hogy mit csinálok rosszul, amiért még mindig nem ment el.

2014. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi is variáljuk a pózokat, de a 3. 4-nél már kellemetlen, hiába vagyok még mindig nedves. Egyszerűen "fáj" a hüvelyem a folyamatos igénybe vételtől.


Ezen mit nem lehet megérteni? Neked lehet, hogy faxa az az egy óra, de a nőd közben meg szenved. És hiába nedvesíted újra, attól még ugyanolyan szr lehet neki... hidd el, a nők zöme jobban értékeli a 20-25 perces meneteket, annál több már a legtöbbünknek szenvedés.

2014. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
45 perc,,,,viccc ez vagy mi.?? Már bocsi de az tök átlagos. Én 32 férfi vok de 2óra az átlegos és 3-4 szer spriccelek .
2014. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Én a hosszab meneteket szeretem és imadom ha nyalnak és szerintem naponta a legjobb! Csak a védekezesre kell figyelni!
2014. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Imádom. Én egész éjszakákat átszerelmeskedek. Volt olyan, hogy majdnem két doboz óvszert elhasználtunk. És több napig izomlázam szokott lenni utána mindenhol.
2014. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én az átlagos 60-70 perces szeretkezéseket szeretem, ebbe benne van a csókfázis,test végigcsókolása,csikló izgatás, összeolvadás élvezete
2014. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Egyszerű mész az utcán én minden nőt megkérdezel ;)
2014. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
jöhet! imásom a hosszú szexet :)
2014. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen meneteket, mi is így csináljuk, egy óra minimum, persze nem csak maga az izélés, de mindenféle elojáték, stb.- vel egyutt. És az nem igaz, hogy a no kiszárad, a test elfárad. A test elfárad ugyan, de ez egy kellemes és jó fáradtság, és én sem száradok ki, még a másfél órás szexnél sem, mert a páromnak megvan az a képessége, hogy folyamatosan izgalomban tud tartani. Elofordulnak persze 15-20 perces gyorsulási versenyek is, de az nálunk nagyon ritka. Én pont úgy szeretem, ahogy te mondod, hogy csinálod. Fantasztikus. 34N
2014. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!