Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek bejön, ha egy pasi hosszan, nagyon hosszan szeret szexelni?

Figyelt kérdés
Az exem azért hagyott ott, mert nem bírta a hosszú és többszöri meneteket, ezért is kérdezem....

2014. jún. 24. 14:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Megleptek a válaszok.Hát,mindenki mást és másként szeret.

Kedves kérdező,nekem minden vágyam,hogy a szeretkezések minimum 1 órán át tartsanak. A barátom átlagosan fél óráig bírja,de van hogy előbb megy el,ritkábban háromnegyed óra,annál több nemigen. Pedig mit meg nem adnék érte... Mivel nincs orgazmusom(legfeljebb csiklói ritkán),ezért nekem nagyon fontos,hogy hosszan tartó legyen. Én nem hogy kiszáradok,pont hogy fél-háromnegyed óra után kezdem el igazán élvezni,és borzasztóan nedvesedni,szinte ömlik belőlem,a barátom,az ágy,minden körülöttünk úszik a nedvességemben. Akkor kezdem el érezni,hogy képes lennék elélvezni,akkor kezdek közel kerülni hozzá,de mindig hiányzik az a +fél óra ami úgy érzem szükséges lenne ahhoz hogy feljuthassak a csúcsra,de sajnos a párom nem bírja olyan sokáig. :( Szívem leghőbb vágya,hogy egyszer,legalább egyetlen egyszer órákon át szeretkezzünk,kifulladásig.

Szóval igen,van ilyen lány! :)

2014. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát, ezt biztos nem a barátom írta ki...........
2014. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!