Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy elszúrtam, nagyon megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy elszúrtam, nagyon megbántam hogy igy viselkedtem, hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Túlzásba estem pedig nem is voltunk egy pár csak ismerkedtünk találkozgattunk de már ugy viselkedtem mint aki együtt van pár éve,erőszakos voltam sietettem mindent sértődékeny...

És szerintem teljesen eltaszitottam magamtol,kiábrándult ..nagyon megbántam hogy ilyennek ismert meg:((

Hogy tehetném ezt jová vele szemben? keressem meg hivjam el beszélgetni?


2014. jún. 24. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel, hogy elszúrtad, elszaladt veled a ló, ezt akarnád megbeszélni és találkozzatok. Ne telefonon magyarázd túl, mert az nem hiteles, hanem kérj egy személyes találkozót.
2014. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!