Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szólnátok az exeteknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szólnátok az exeteknek ha gyereket várnátok tőle, de úgy is el akarnátok vetetni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 03:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, miért, hogyan szakítottunk. Azért ez mégiscsak kettőnk műve.
2014. jún. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt együtt kell megbeszélni.

(Gondold meg)


Bár ha elhatároztad magad, és nagyon nem vagytok jó kapcsolatban, nem feltétlenül mondanám el. (Bár én is véletlenül lettem terhes, és még védekeztem is... megtartottam, és imádom, igaz minden sokkal nehezebb lett, de nem bántam meg.)

2014. jún. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Aztán megbeszélik, hogy utálják egymást de csávó mégiscsak szeretné a gyereket aztán majd szerencsétlen gyerek úgy fog felnőni, hogy ingázni fog az apja és az anyja között... Vetesd el azt kész. Majd csinál magának olyannal gyerekt, akivel együtt is akar élni.
2014. jún. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ miért szakítottatok..Az elöttem szólók jól írták.
2014. jún. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,szólnék.Joga van tudni.
2014. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem vetetném el.
2014. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!