Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan képzelitek el a jövőtek?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok.Jelenleg nincsen párom,átlagos kinézetű lány vagyok.Szeretnék jó munkahelyet,korán családot,de annyira lehetetlennek tűnik az egész.

Ti milyennek képzelitek el ? :)


2014. jún. 25. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem lesz saját házam, bár leginkább az a fontos,hogy a gyerkőcöm egészséges és boldog legyen. Ennyi a vágyam a többi amit akartam már megvan.
2014. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen!


Én most fejezem az egyetemet. A család meg azt hiszem picit előbb fog jönni,mint terveztem:)

2014. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én most megyek majd fősulira ha minden igaz a többi meg majd alakul.
2014. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Továbbtanulni, diplomázni. Ezalatt már remélhetőleg találok valakit, akivel boldog lehetek, aki szeret, és viszont szerethetem. Gyereket is szeretnék, jóval 30 előtt. Munka, család. Szóval saját lábra állni, kialakítani egy normális életet. Igyekszem pozitívan hozzáállni, hogy összejön :)
2014. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hajrá mindenkinek :)

én el vagyok keseredve,hogy nem találom a páromat,pedig szerintem nem vagyok egy csúnya lány :)

2014. jún. 25. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
úgy 5 év múlva remélhetőleg elvégzem az egyetemet, lesz egy jó kis állásom, aztán ha lesz elég pénzem veszek egy tökéletes állapotban lévő bmw e36-ost, no meg egy barátnő se ártana idő közben :D
2014. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
valahogy végigküzdeni magam az egyetemen, közben nemsokára eljegyzés a barátommal, miután van diplomám, esküvő, gyerekek, ilyesmi. én a jövőmet túlságosan is családcentrikusan képzelem el, a karrier csak abból a szempontból érdekel, hogy mindent meg tudjak adni a jövendő gyerekeimnek, amit kell, meg tudjam támogatni a barátom/akkor már remélem férjem anyagilag is. :)
2014. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak a világ ura szeretnék lenni. Kezd alakulni valami, de még hátra van pár dolog.
2014. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sokan nem találták még meg szóval nyugii :D
2014. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Jó lenne végigszenvedni a hátralévő középiskolai éveket viszonylag jó eredménnyel még a szakmai tárgyakból is,ami elég nagy baklövés volt,hogy ezt választottam.Közben komolyabban ráfeküdni az angolra,hogy szem elé kerüljön egy nyelvvizsga mondjuk az érettségi előtt.Az sem lenne rossz,ha sikerülne faktra járni még ha más nem is valószínű,hogy fog.Utána sikeresen leérettségizni főleg a műszaki tárgyakból ami elég necces lesz,de így előre azt mondom elég lenne ha átmennék,a többiből úgy teljesíteni,hogy elegendő legyen arra hogy felvegyenek egy egyetemre.Egyenlőre a tanulmányokban ennyire terveznék előre.

Ha közben elterelné egy barátnő a gondolataimat a suliról,a monoton dolgokról,kirángatna ebből a laposságból,esetleg készülnénk együtt a sulire vagy közös programok vagy bármi más az már nagyon adná..:)

Így nagy vonalakban ennyi,esetleg még venni egy krosszmotort,hogy utána tudjak a barátaimnak "menőzni" vele és közösen motorozni velük:D

Nem kis elképzelések kíváncsi lennék 3 év múlva mit szólnék ezekhez a dolgokhoz és hogy mit sikerült megvalósítani belőlük.

Mr.Álomvilág:D

2014. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!