Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire visszataszítónak tartjátok, ha valakinek fehér a bőre?

Figyelt kérdés

Olyan agresszíven írjátok itt a kommentekben, komolyan bunkó módon. Nem lehet szebben leírni, azonnal "undorító, hányok tőle.."

18 vagyok, szoláriumba nem mennék, a napozást pedig nem bírom úgy, hogy kitartóan fekszem a napon. Persze nyáron lesz egy kis színem, de túlnyomóan inkább világos maradok. Nem falfehér.

Mi a bajotok ezzel? :/


2014. jún. 26. 13:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Részemről imádom a fehér bőrt és a finom atütő kis kék ereket, főleg cicitájon. Az ízlés nem vitatéma, akinek undorító szerezzen szolis, vagy kisebbségi lányt, nekem egyik sem jön be. Legyél természetes, úgyis lesz akinek tetszel. Nekem például már látatlanban is.
2014. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nekem ezerszer inkább tetszik egy gyönyörű hófehér bőrű lány mint egy agyonszolizott... És természetesen ezt nem rasszista indíttatásból írom :) Pl szerintem egy hófehér bőr mellett egy virító vörös rúzs iszonyú szexi tud lenni. Nem értem honnan jött ez a szolimánia, meg barnulási mánia az embereknél, de szerintem meg az undorító, mikor valaki túlzásba viszi...
2014. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

nem csak a sült libára szolizott vs. fehér között lehet választani. van normális arcbőr/bőrszín is.:)


szerintem rendkívül csúnyák ezek a lányok, olyan szétálló fülűnek képzelem őket, vagy nem is tudom. Bénácskák nagyon.


Ha csak az arcodat akarnád barnítani, akkor pl. ússzál, menj tengerpartra, nem kell ahhoz feküdni a napon, labdázni is lehet a parton vagy ilyesmi.


27N

2014. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
68%

akkor a sok ellenvéleményhez én azért le merészkedném írni, hogy nekem annyira nem jön be a hófehér.. lány vagyok, és nekem a fiúban az tetszik jobban aki barnább mint én. nem járok szoliba, sose mennék, általában nap is akkor ér amikor valami dolgom van kint és kimegyek, de napozni meg felforrósodni én se igazán szeretek, csak régen sokat voltam a napon és mindig csoki voltam, talán emiatt maradt meg bennem hogy a barnább szebb látvány. legalábbis fiúban. ennyi.

attól még sokaknak a hófehér jön be, nem kell itt sírni hogy 2 embernek nem, legyél olyan amilyennek te jól érezd magad, és elsősorban inkább magadnak akarj megfelelni, ne másoknak.

2014. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
És neked mi bajod van, hogy ezzel foglalkozol? Nekem durván tejfehér bőröm van, nem is szabadna napra mennem, de lesz**rom, hogy mások mit gondolnak.
2014. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
Mit foglalkozol ilyenekkel ? Nekem is hófehér a bőrőm sőt én lebarnulni is képtelen vagyok hiába vagyok egész nap kint a strandon vagy ilyesmi. Sz@rd le a véleményüket. Én is azt csinálom hiába hivnak a suliba tejfölreklámnak miatta xD 15/l
2014. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

"szerintem rendkívül csúnyák ezek a lányok, olyan szétálló fülűnek képzelem őket, vagy nem is tudom. Bénácskák nagyon. "


Ilyen alapon mi meg téged nyugodtan elképzelhetünk egy szőröstalpú retek k__urvaként? :D

2014. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
utolsó: egész nyugodtan, nekem aztán teljesen egál:D
2014. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy leesett, hogy mekkora butaságot írtál. Már kb. sajnállak. :D
2014. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Van akinek jól áll, de nekem nem tetszik.

22L

2014. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!