Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire visszataszítónak tartjátok, ha valakinek fehér a bőre?

Figyelt kérdés

Olyan agresszíven írjátok itt a kommentekben, komolyan bunkó módon. Nem lehet szebben leírni, azonnal "undorító, hányok tőle.."

18 vagyok, szoláriumba nem mennék, a napozást pedig nem bírom úgy, hogy kitartóan fekszem a napon. Persze nyáron lesz egy kis színem, de túlnyomóan inkább világos maradok. Nem falfehér.

Mi a bajotok ezzel? :/


2014. jún. 26. 13:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
88%

"Ezzel nem sikerült érzékeltetni."


Ha komolyan nem látod, akkor csak bizonyítod, hogy igazam volt abban, amit akkor mondtam, amikor "sértegettelek". :D


Amúgy nem amiatt vagy lepontozva, amit javasoltál, hanem azért, mert úgy viselkedsz, mintha egyértelmű lenne, hogy aki le van barnulva, az jobban néz ki, jobb nő, holott szó sincs ilyenről, teljesen ízlés dolga. Semmi hátránya nem lesz abból, hogy fehér, és kész. Inkább előnye lehet.

2014. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

férfi vagyok, és szerintem nincs szebb a hófehér bőrnél.

shades-nek igaza van. szerencse, hogy tényleg csak ...khmmm bizonyos körökben menő ez az erőltetett barnaság fétis.

2014. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Annyira birom, hogy ha valaki szolizik, akkor már rögtön narancssárga szolis gusztustalan bőrszinre gondol mindenki -.- A legtöbben akik szolibajárnak, nem arra mennek hogy szénné égjenek, hanem, hogy legyen egy kis szinük. heti egyszer szoktam menni és ilyen a szinem: [link]


Nemhiszem, hogy ez proli és csúnya -.-

2014. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk kifejezetten a fehér bőrű csajok jönnek be. Egyik ismerősöm, szép csaj, kék szemű, szőke hajú... És direkt barnítja magát, szerintem egyáltalán nem áll neki jól, ponthogy neki a fehér bőrszín dominálna. :)
2014. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok ki. Én többdiplomás, fővárosi, és multinál dolgozom. Itt is megdicsérjük, ha valakinek szép a színe: de jól lebarnultál! ó, nagyon szép lett a színed! á, jó színed van!


De ha valaki hóka, akkor szólunk, hogy feküdjön ki hétvégén a napra:)


Ez nem körök, hanem ízlés kérdése, ez igaz. Számomra taszító a hóka test és bőrszín, nektek meg nem. Most akkor kinek az ízlése ér többet? Egyikünké sem:)

2014. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Szia! Kicsit elmosolyodtam azon amit írtál mivel úgy 1 hónappal előtted én ezt a kérdést írtam ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


:D szóval szerintem megállapodhatunk abban,h a pasiknak mindkettő bejön maximum vannak akik téged míg mások engem preferálnak :)

2014. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
2014. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!