Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire visszataszítónak tartjátok, ha valakinek fehér a bőre?

Figyelt kérdés

Olyan agresszíven írjátok itt a kommentekben, komolyan bunkó módon. Nem lehet szebben leírni, azonnal "undorító, hányok tőle.."

18 vagyok, szoláriumba nem mennék, a napozást pedig nem bírom úgy, hogy kitartóan fekszem a napon. Persze nyáron lesz egy kis színem, de túlnyomóan inkább világos maradok. Nem falfehér.

Mi a bajotok ezzel? :/


2014. jún. 26. 13:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

engem sokat szekáltak a 80as években hogy fehér a bőröm

és nem csak a gyerekek hanem egy-két felnőtt is beugatott a 10-12 éves gyereknek

2014. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

ne sajnálj, nem írtam butaságot.


tényleg nemcsak a hóka és a szolis csaj létezik! az emberek 90%-a a kettő között normális bőrszínnel rendelkezik.


Hadd engedjem meg magamnak, hogy valami ne tetsszen, jó? szerintem igenis gáz, béna hatást kelt. Olyan...James McAvoy az Atonementben-hatást. Nekem.

2014. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyesmire gondolok, ha fehér bőrről van szó.

Ha szerinted ez béna hatást kelt, akkor gondok vannak veled, vagy csak szimplán proli vagy, mivel azoknál a legmenőbb ez a szélsőséges szoli/barnulás mánia.

2014. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

jó lenne, ha nem sértegetnél, mert én sem tettem. Nem tudom, ki prolibb ezek szerint. Én nem vagyok az. Mindenhol menő a barnaság egyébként, és lehet véleményem. Pont.


Nekem ez a hóka, a tied az talán még normálisnak mondható: [link] Na, ez vörös hajjal együtt...ki lehet vele kergetni a világból:D

2014. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

 "Mindenhol menő a barnaság "


Nem!

Üdv, a fehérek.

2014. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel sincs bajom, bár ez már tényleg nagyon fehér. Viszont a kép is csalóka lehet.


Amúgy meg egyáltalán nem mindenhol menő a barnaság. Ha már a hófehér bőr + vörös haj kombónál tartunk, sokkal elegánsabb, mint a szolibarna bőr.

Pont a legjobb barátnőm ilyen vörös hajú típus, és annyi udvarlója van, hogy szerintem 10-ből 9 csaj megirigyelné. :D

2014. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Amit te normálisnak mondhatónak nevezel, az egyébként gyönyörű.
2014. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Na, szélsőségesen ugyan, de megpróbálom érzékeltetni, hogy miért is proli dolog ez, és miért nem elegáns.


[link]


[link]

2014. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ezzel nem sikerült érzékeltetni. De nem érted meg még mindig, hogy nemcsak szoliban lehet lebarnulni? pl. akkoris lebarnulsz, ha mész a városban, vagy kiülsz egy padra.


A kérdező valamiért azt hiszi, csak ennyire durván lehet a szoliban barnulni (én is járok, csak alapszínt ad), és valamiért nem szeret a napon feküdni. Javasoltam neki, hogy labdázzon a tengerparton meg ilyesmi, erre lepontoztok...


nem értem.

2014. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29-esnek igaza van.
2014. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!