Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiatal fiúk nem tudnak ellenállni az idősebb nőknek, az idősebb pasik meg elutasítják a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Nos: az idősebbek EGY RÉSZE elutasítja a fiatalokat. Az idősebb nők is a fiatal pasikat, és az idősebb pasik is a fiatal lányokat. Hogy miért?

Mert a hamvas fiatalság nem minden! Aki fiatallal kezd, az csak a húst látja benne! De az emberek egy részének nem csak hús kell, hanem szellemi-lelki partner, akivel érettségben, élettapasztalatban egy szinten áll.

Örülj neki, hogy nem tekintettek egy húsdarabnak, és elutasítottak! És majd ha idősebb leszel, rá fogsz jönni, hogy miért tekintjük GYEREKnek nagyon sok szempontból a korosztályodat.

2014. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utasítom el őket! Volt már több ilyen korú barátnőm és ők is akarnak engem. elég fiatalos vagyok, és jól megértjük egymást. 41F
2014. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kiegészíteném azzal, hogy az éretlen, gyerekes gondolkodású pasik, akik a saját korosztályuknak nem kellenek, ugyancsak szívesen kezdenek fiatalokkal. :)
2014. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ezt meg ugyan honnan veszed?

marhaság és sztereotípia (mindkét variáció)

2014. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
12es! Úristen! Nem 40 évesekre gondoltam. Volt pl.,hogy tőlem 1-2 évvel idősebb srác hányta fel a koromat! És szerintem ez se normális..
2014. jún. 26. 21:11
 16/18 anonim ***** válasza:

"Aki fiatallal kezd, az csak a húst látja benne!"

Ez is egy buta általánosítás.

Igen, az az idősebb, aki csak trófeagyűjtés céljából ismerkedik fiatalabbakkal, az valóban csak ezt látja benne.

De akinek a szerelem többet jelent az ejakulációnál, az azért képes meglátni a személyiséget is amögött a fiatal test mögött. Mert bizony egy 18-19 éves nő azért már nem dedós kislány.

2014. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
# 16: Igen, az összes anyucival élő életképtelen férfiismerősöm így látja. Érdekes módon az érett gondolkodásúak egyhangúlag azt mondják, hogy képtelenek nőnek tekinteni egy 20 év körüli "kislányt".
2014. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem nem tudunk ellenállni csak néha nehéz az a része hogy az ember nem szeretne csalódást okozni mert talán mások a preferenciái egy fiatalabb lánynak mint egy idősebb nőnek de nem mondanám hogy ez vagy az a jobb a kor a személyiségnek csak egy része
2014. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!