Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok éés egypárszor kibeszélt. Ti mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány akibe szerelmes vagyok kb. 1-másfél éve.. Érzem hogy fontos vagyok a számára de mégis kibeszélt a hátam mögött.. Ezt biztosra tudom.. Mikor megkérdeztem akkor letagadta... Miután nagyon sokat kérdezgettem bevallotta hogy egyszer kibeszélt.. Rendben van megbocsájtottam neki.. Bevallotta.. Aztán kb. 2 hét múlva beszélgettem a legjobb barátommal és mondta hogy a lány neki is említett.. Persze nem pozitívan... Ez rohadt rosszul esik.. Most a héten beszéltem a lánnyal és bevallotta hogy nem egyszer nem kétszer kibeszélt a hátam mögött... Aztmondta hogy akkor még más volt a véleménye rólam és nem érzett annyit irántam mint most.. És össze vagyok kavarodva.. Az az igazság hogy nem tudom, hogy bízhatok-e benne vagy megint az lesz, hogy kibeszél.. Mostanság tényleg nagyon kedves velem és egyre jobban kezdek megbocsájtani... És nagyon szerelmes vagyok belé... Pont azért teszem fel ezt a kérdést, hogy mit is csiáljak mert a barátaim közül mindenki mást mond.. Valaki azt, hogy felejtsem el.. Valaki pedig azt hogy semmikép ne hagyjam annyiban és bocsássak meg neki... Ha veletek történne/történt ilyen akkor mit tennétek/tettetek? Előre is köszönöm a válaszokat 16/F

2014. jún. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos ... Elsőre apróságnak tűnik és a szerelem is rásegít nálad, de nálam ez alapvetően elvi kérdés. Ha nincs annyi benne hogy neked mondja meg a problémáid és a hátad mögött beszél ki az azért elég gáz. Ha más volt a véleménye ha nem ez bunkóság. Lehet már másképp érez sőt lehet változott is de én helyedben hagynám. 16 éves vagy lehet nem is szerelem amit érzel, lehet majd ha jön egy lány, nála sokkal erősebb érzelmeid lesznek és akkor kapcsolsz hogy régen közel sem volt ilyen semmi, nem is szerelem volt .... Van még időd bőven :)
2014. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen.. Köszönöm a gyors választ :) Erősen elgondolkodtam.. Előttem az élet..
2014. jún. 26. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Még régebben én is sokszor voltam úgy hogy annyira szeretek valakit hogy belehalok. Aztán jött egyszer egy lány és minden megváltozott bennem, sőt az idő elteltével sokszor jöttem rá hogy igazából nem is szerettem ...
2014. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kísérd be egy zárt helyre majd csókold meg
2014. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!