Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is 'szép' az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is 'szép' az, hogyha valaki kirakja mindenét? Mármint a szépség itt kezdődik?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretek másokat elítélni, mert nem tudok róluk semmit, valahogy nem az én asztalom. De mégis vannak esetek amik megdöbbentenek, vagy valahogy nem értem. Egyrészt ide sorolhatjuk azt is, hogy én az alap logikát nem értem, ha egy lánynak meseszép arca van, miért nem arról csinál képet, miért a melleiről, és a fenekéről, és a kacsaszájáról, ami szintén szép amikor mosolyog. (Azért is írom, mielőtt félre értené valaki, hogy én azt gondolom a lányról,hogy csúnya.)

Látva a képeit amin eddig sajnos még soha nem láttam mást, csak hatalmas nyakba felnyomott ciciket, és egy nadrágot ami igazából nem is nadrág, mert még a francibugyi is kilátszana alóla, ha nem tanga lenne rajta. (értsd, p.csagatya a javából).

De a kommentekbe viszont mást nem látok, amin amúgy arca nem is látszik,hogy:

-Nagyon szép vagy.

-Gyönyörű vagy.

-Álomszép vagy

-Bárcsak ilyen szép lennék.

Lányok-Fiúk egyaránt.

Egy olyan képéhez amin mosolyog, és valami csinos ruha van rajta ami takar ha épp van róla egy, ahhoz nem írják ugyenezt és a lájkok száma is egy ezressel kevesebb...

Miért szebb az, amikor valaki kirakja mindenét, mint az amikor valaki természetesen szép? Ez miért példaértékű?


2014. jún. 27. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

inkább végig se olvasom, de azért válaszolok, az ilyen lányok képei alá irt kommentek jelentése: "dugni akarok,megdughatlak?megdugnálak"

viszont ha egy normális visszafogott kinézetű lány képei alá irják hogy gyönyörű, akkor ott nagyobb eséllyel jelenti azt hogy tényleg gyönyörűnek tartja

2014. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkorcsosult a Facebook. Én ezért nem is foglalkozok vele, mert úgysem értem.
2014. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert a fiuk nèha az eszük helyett a szemük ès a f*rkuk után mennek! :D
2014. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ,csak az ilyen képekre mehet a ricsi-recsi.
2014. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Itt igazából nem volt szó még egy kommentben sem arról,hogy 'megd.gnálak' ezt még nem láttam nála, de épp néztem, hogy csinos, mosolygós, szép arcú lányok is pont ilyen lánynak írják, hogy 'Gyönyörű vagy'. Pedig annyira mű az amikor valakinek a nyakába van a melle, és a seggét sem takarja semmi, mintha egy bugyiba mászkálna végig az utcán.

Lány vagyok, de nem tudok ezzel azonosulni, de mégis azért meg is döbbent :).

2014. jún. 27. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a kirakás a lényeg, hanem az ízléses öltözködés. Lehet ízléses egy mély dekoltázs is miniszoknyával, ahogy az hosszúnyakú pulóver farmerral. Tudni kell, mi áll jól.
2014. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Esetleg szexi lehet, ha valaki nem viszi túlzásba és azt emeli ki, ami szép. Pl. mélyebb dekoltázs jó mellű lánynál, szűk nadrág jó fenekűnél, extrarövid nadrág tökéletes combúnál.

Ha eltúlozzák, az inkább közönséges.


A hozzászólások meg sokszor vagy inkább udvariasság jellegűek, vagy magának a lány alakjának szólnak, hogy egyáltalán felvehet ilyesmit. A fiúk meg.... na, ugyan, miért is szólnak hozzá a képhez? :)

2014. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D Amúgy igen az oké, hogy így akar még több önbizalmat nyerni, kirak egy ilyen képet, 2627 ezren lájkolják, 2665 hozzászólnak, minden férfi bejelöli,és ez jó, meg szoktam ezt látni olyan lányoknál akiknek az arca átlagos, de nagyok a keblei :D. De ez a lány hihetetlen szép arcú, és jó alakú, semmi szüksége nem lenne ilyen kinézetre, mert alapból is egy gyönyörű nő :o:D.
2014. jún. 27. 14:16
 9/14 anonim ***** válasza:

"De a kommentekbe viszont mást nem látok, amin amúgy arca nem is látszik,hogy:

-Nagyon szép vagy.

-Gyönyörű vagy.

-Álomszép vagy

-Bárcsak ilyen szép lennék. "


- Én ugyanezeket a kommenteket olvasom olyan lányoknál, akik farmerban és pólóban fotózkodnak.

2014. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
csak azt mondják amit hallani szeretne.-.-
2014. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!