Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is 'szép' az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is 'szép' az, hogyha valaki kirakja mindenét? Mármint a szépség itt kezdődik?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretek másokat elítélni, mert nem tudok róluk semmit, valahogy nem az én asztalom. De mégis vannak esetek amik megdöbbentenek, vagy valahogy nem értem. Egyrészt ide sorolhatjuk azt is, hogy én az alap logikát nem értem, ha egy lánynak meseszép arca van, miért nem arról csinál képet, miért a melleiről, és a fenekéről, és a kacsaszájáról, ami szintén szép amikor mosolyog. (Azért is írom, mielőtt félre értené valaki, hogy én azt gondolom a lányról,hogy csúnya.)

Látva a képeit amin eddig sajnos még soha nem láttam mást, csak hatalmas nyakba felnyomott ciciket, és egy nadrágot ami igazából nem is nadrág, mert még a francibugyi is kilátszana alóla, ha nem tanga lenne rajta. (értsd, p.csagatya a javából).

De a kommentekbe viszont mást nem látok, amin amúgy arca nem is látszik,hogy:

-Nagyon szép vagy.

-Gyönyörű vagy.

-Álomszép vagy

-Bárcsak ilyen szép lennék.

Lányok-Fiúk egyaránt.

Egy olyan képéhez amin mosolyog, és valami csinos ruha van rajta ami takar ha épp van róla egy, ahhoz nem írják ugyenezt és a lájkok száma is egy ezressel kevesebb...

Miért szebb az, amikor valaki kirakja mindenét, mint az amikor valaki természetesen szép? Ez miért példaértékű?


2014. jún. 27. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megmondom neked: mert nagyon elanyagiasodott a nagy része az embereknek. Csak a kézzel fogható, fizikai dolgokat értékelik. És mivel egy bolond százat csinál ez népbetegség. Én is utàlom a nyakba a cicit ki a popót és csücsöríts féle képeket... Főleg hogy sokszor olyan emberek is csinálják akiken lehet látni hogy nem azok akiknek mutatják magukat. Tele vannak értékekkel de csak a külső dolgokat látják... És ezeket mutatják mert azt hiszik hogy csak ez van nekik. Minden popókitolós lánnyal elhitették hogy ezért szeretik őket... Mert azt látták erre több lájk megy meg stb. De ami jó dolog ebben hogy nem mindenki ilyen. Nagyon sok embrnek ez nem tetszik. Úgyhogy változtatni is lehet.
2014. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

első vagyok:) csak a nagyon alpári utolsó cigány irja ki simán hogy "megdugnálak"..:) de az ilyen kikent kifent lotyók képeihez hiába irják oda hogy "gyönyörű"...nem jelent semmit, csak hogy megdugná...

olyannal ne is foglalkozz aki ilyenekre hajt mert nem is éri meg:) én sem siránkozok hogy a sok kis ribi csak az ilyen gizda,pávákra hajt.. mert akinek ez kell arra rá se nézek:)

2014. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen-Igen ez így van, nekem pl: az osztálytársaim ilyenek. Az irigyek azt mondják rájuk:

-Hogy lehet így felöltözni? Mint a bárcás k.rvák'

Én meg amit látok azaz, hogy felvett egy csinos ízléses szoknyát, egy csinos blúzzal, ami alatt csak finoman megvan emelve a melle, és pont csak vonzóan kiemeli a nőiességét, mert amúgy csinos, és tisztába van vele, hogy ez ahhoz a magassarkúhoz amit felvett roppant jól áll.

Viszont amikor én ránézek erre a képekre, nem az összhangot, és a csinos külsőt, és az odafigyelést látom benne, hanem azt, hogy 'mutassunk meg mindent, épp csak a lényeges részeket takarjuk el, had csorogjanak a nyálak' ez már inkább ízléstelen.

Csak egy fenék látszik, és egy nagy mell, egy kacsaszáj, és felnőtt nőről van szó...

Rengeteg ilyen van,de én most csak őt láttam pont.

2014. jún. 27. 14:19
 14/14 A kérdező kommentje:
:| Hm.. Sajnos tényleg szent igaz, hogy a tinilányok azt látják, csak így lehet érvényesülni. Mert ha valakin látják, hogy ilyen, akkor azt mutatják, hogy jobban szeretik őt, mint azokat akik csak az 'átlagos' kategóriáig jutnak. Sajnos itt a legfőbb baj az, hogy ez a lány már nem 15-16 éves, aki 2 év múlva vagy sírva, vagy nevetve néz vissza, hogy mekkora gyökér voltam. Egy felnőtt 22-23 év körüli nő már.
2014. jún. 27. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!