Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szemétség? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szemétség? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác odáig van értem .. De ténylegesen ! És mindig rámír beszélget velem sőt elhívott hozzájuk is ! Én nem akarok tőle semmit de ezt el is mondtam neki már rengetegszer ! Ő még mindig uhyanúgy próbál úgymond "udvarolni" én meg ugyanugy beszélek vele meg elmegyek vele ... Meg volt egyszer hogy náluk voltunk de nagyon huztam az agát flörtöltem vele majdn megcsokolt de persze nemhagytam meg tudja hogy nemakarok tőle semmit .. Bírom mint barát de semmi több az a flörtölős húzom az agyát dolgot meg megbantam de szerintetek szemétség amit csinálok vele ? Meg mit kéne tennem ??

2014. jún. 27. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár tudom nem szép dolog tőlem dehát én elmondtam neki hogy semmi több de néha meg már olyan rossz érzés ez az egész ezért kérek segítséget .. Mert azért megszüntetni nemakarom a barátságot
2014. jún. 27. 16:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Keményen el kell küldeni szerintem. 21/f
2014. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem szemétség.
2014. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne félrevezetni szegény csókát.
2014. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van erre egy szakkifejezés: fürdősk*rv*

Szemétség, szórakozol, símogatja az egód, hogy teper utánad szegény gyerek. De ugye majd felteszed a kérdést, hogy aki neked tetszik miért csak megdugni akar és miért szórakozik csak veled. Majd jusson eszedbe ez a kérdésed;)

2014. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én próbáltam elküldeni is .. Tényleg !! De bármit tettem mindig újból keresett ! Gondoltam hátha elfelejti hogy járni kéne és csak barátkozni akar de nem !
2014. jún. 27. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha keres, akkor ne válaszolj. Tiltsd le mindenhol. Ne érjen el. Ha pedig mégis elérne, akkor mondd meg neki, hogy hagyjon békén, durván utasítsd el, ha nem ért a tapintatos válaszból. Hülye az ilyen, mert szerintem nem kéne hajtania, ha már egyszer elutasítottad. De te sem vagy valami korrekt (enyhe kifejezés), mert nem kéne vele flörtölnöd meg ilyesmi, ha nem akarsz tőle semmit, mert ez szemétség. Szóval igen, ez szemétség. És hagyd abba, mert rohadtul nem jó.
2014. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De még a legelején flörtöltem .. Már az rég volt és ezt fogom tenni .. A durva válaszok ellenére mindenkinek koszi !
2014. jún. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!