Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van különösebb oka, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különösebb oka, hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel eléggé ritkán találkozom. A legutóbb tavasszal találkoztam vele. Művészeti suliba jár, és tudja, hogy én is szeretek rajzolni. Pont akkor rajzoltam néhány emberkét, az apja pedig megmutatta neki. Később odamentem hozzá, és megállapítottam, hogy olyan a haja, mint a rajzaimon ábrázolt emberkéknek, mire rám mosolygott és azt mondta: ,,Tudtam én, hogy engem rajzolgatsz."

Miért mondta ezt?


2014. jún. 27. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Na miért vajon??? Mert halálosan szerelmes beléd!!!!


NA most komolyan: poénkodott, ennyi.

2014. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert most azt hiszi, hogy szerelmes vagy belé, és ő is vonzódik hozzád.
2014. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halálosan szerelmes egy olyan személybe, aki rajzolgat és nem érti a humort.
2014. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

viccelődött, flörtölt veled

ha nem kedvelne, nem mondta volna, de nem (feltétlenül) jelent többet

2014. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!