Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ezt az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt az életet folytatni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz gyermekkorom volt.Egy piciny faluba születtem,egy nem túl jómódú családba,de azért túl szegénybe se.


Folyamatos elnyomásban nőttem fel,apám verte anyámat,velem nem foglalkozott vagy csak "eltaposott",anyám a bátyámat (féltestvérem anyám előző házasságából) pénzelte,és rám nem maradt már.


Eleinte nagyon jó tanuló voltam,de a folyamatos depresszió,verés,terror,rossz családi körülmények meglátsszanak az eredményeimen és sokmindenen. (Testileg ,lelkileg.)Nem voltak barátaim,csúnyának születtem/érzem magam/nem voltak jó ruháim,és a higiéniámmal is gond volt.Vékony pici srác voltam.


A 18 évesen elkezdett egyetemet ott kellett hagynom néhány hónap után,hazajönnöm.Mindenféle jöttment szar munkákat csináltam nagyon kevés pénzért.Az a szerencsém ,hogy tudtam félretenni mert itthon éltem,és anyám /anyai nagyapám voltak olyan rendesek ,hogy valamennyire mellém álltak mert tényleg nincs senkim az életben.


Ebből az életvitelből lett elegem tavaly.Meguntam a megaláztatásokat apám által,az elnyomást,hogy mindenki akivel felnőttem,lehagy,több generáció is.


Nekiálltam osztani szorozni,tervezni,gondolkozni.

A félretett pénzemből megcsináltattam a fogaimat,nyelvvizsgát tettem nagyon nagyon jó eredménnyel és kiegészítő érettségit emelt szinten ,hogy minnél előnyösebben juthassak be az általam kiszemelt egyetemre és befejezhessem amit elkezdtem.


Időközben nagyapám meghalt,édesapám pedig azóta is megtesz mindent,pont mint gyermekkoromban,hogy megakadályozza a sikerem.Ez odáig fajult h az utcámbeli srácok,akikkel felnőttem,együtt fociztam pisis koromban szemtanúi voltak annak,ahogy apám telitorokból üvölt az udvaron ,szid,rángat én pedig megütöm.Azóta se anyám nem beszél vele sem én.


Elkezdtem járni edzőterembe is ,jelenleg 180cm magas vagyok és körülbelül 75 kg,nemtudom mit fog segíteni.

Normális ruháim lettek.Normális fodrászhoz járok,és a higiéniámra nagyon odafigyelek,amennyire lehet.


Viszont nemtudom,megéri-e ez,úgyérzem túl késő mindehhez,nem érdekel ez senkit és objektíven nézve egy ilyen háttérsztorival rendelkező ,szűz,tapasztalatlan (és továbbra sem helyes) srác(férfi?) nem fog kelleni egyetlen rendes lánynak sem.


Kérlek titeket hiedelmekkel ne áhítsatok.

Köszönöm , hogy elolvastátok ,és köszönet azoknak is akik válaszolni fognak.



2014. jún. 27. 19:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem tudom, mi változott azóta, hogy feltetted a kérdést. Remélem, már az eltervezett útadat járod!

Az írásodat elolvasva, így ismeretlenül is azt kell mondjam, én igazán büszke vagyok rád, hogy a családi háttered ellenére felálltál, megráztad magad, s kitartottál a céljaid mellett. Az életet pedig soha nem késő elkezdeni...ez nem egy játék, ami a születéseddel kezdődik, és ha egyszer is kiesel a ritmusból vagy elbuksz, akkor végleg a földre vagy kényszerítve, soha többé nem "állhatsz vissza"...éppen ellenkezőleg, én úgy gondolom, hogy bármikor, ha készen állsz rá, újra felveheted az életed ritmusát, s csak rajtad múlik, mikor jön el az az idő.

Szerintem semmiről se késtél le, ne másnak akarj megfelelni, hanem mindenek előtt magadnak, neked kell úgy szeretned magad, ahogyan vagy. Ha te önmagadat adod, találni fogsz magad mellé olyan lányt (ha még nem találtál), akit nem érdekel a múltad, sőt talán még büszke is lesz rád, hogy ennyi nehézség ellenére ki tudtál törni, s össze tudtad magad szedni...ha nem így látja a dolgokat, akkor benne van a hiba. Az ilyen lányt minél előbb útjára kell engedni, mert az ilyen ember nem igazán foglalkozik mással, csak maga érdekli, s csak a felszínt, a külsőségeket veszi észre, s nem látja meg a tiszta értéket, ami a testen belül, a lélekben lakozik.

Remélem, tudtam valamennyit segíteni. :)

2016. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!