Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy a barátom folyton megjegyzéseket tesz, hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés

166 centi vagyok és 50 kiló, szerintem elég jó alakom van, ennél már nem nagyon tudnék vékonyabb lenni. Barátom szokta is mondani, hogy szép vagyok, meg tetszem neki, viszont ha sokat eszem, vagy édességet veszek mindig megjegyzi, hogy vigyázzak az alakomra, meg meg fogok hízni.

Ez normális, hogy ilyen megjegyzéseket tesz? Engem kicsit zavar.


2011. aug. 11. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. És egy bizonyos pont után meg is mondanám neki a magamét.

Voltam ilyen helyzetben csak a másik oldalról. Én genetikailag vagyok vékony, Ő ezt nem fogta fel és csúfolódott. Valamint azt kérdezgette, hogy anorexiás vagyok-e.

Engem nagyon dühített, mert önhibámon kívül nem tudok hízni (max1-2kilót, de többet nem).

2011. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olyan leszel mint Rubint Béka ...
2011. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,mondd meg neki hogy ez neked szarul esik meg minden,vagy keress olyan embert aki beléd szerelmes nem a jelenlegi kinézetedbe,amit évek múltán is makulátlanul akar látni.
2011. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gáz a hapsid.Ha 18éven felüliek vagytok,akkor meg gratulálok hogy ilyen paraszttal jársz....
2011. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kb 10cm-rel alacsonyabb vagyok nálad, és vagy 5 kilóval nehezebb, mégsem tartom magam kövérnek. A barátom sem tart annak, bár tudom róla, hogy amúgy is szereti a teltebb lányokat. Nekem azt szokta mondani, hogy ne fogyózzak, de nem baj, ha kicsit meghízok :-)

Szerintem az a normális, ha úgy tetszel a párodnak, ahogy vagy. (legalábbis addig, amíg nem vagy már igénytelen.

Ha miatta vagy ilyen vékony, akkor az nem egészséges. persze és is jobban odafigyelek magamra, amióta együtt vagyunk. De ez nem jelenti azt, hogy ne ehetnél meg egy csokit se bűntudat nélkül!!

Beszéld meg vele a dolgot, hogy neked ez mennyire nem esik jól, hogy ezt mondja!

2011. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem miatta nézek ki így, magamnak is így tetszem, és tény, hogy nem szeretnék meghízni de soha nem panaszkodok előtte a külsőmre, mert nem akarom felhívni a hibáimra a figyelmet.
2011. aug. 11. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem a legjobb módja a dolognak, hogy megmondod neki a véleményedet. A kérdésedből kitűnik, hogy a srác nem túl empatikus alkat, így lepereg róla amit mondasz neki.

Én a helyedben azt mondanám neki, hogy túl kicsi a f*kad, jobban tetszene neked minumim 5 centivel nagyobb lenne. Teljesen komolyan mondd meg neki. Kicsit hagyd hogy leülepedjen benne, aztán ezután vágd a fejéhez, hogy na csillagom pontosan ezt éreztem én is amikor a súlyomra tettél megjegyzéseket. Garantálom, hogy többet nem fog piszkálni.

2011. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom bántani, szerintem semmi értelme bosszút állni meg piszkálni a másikat. =/
2011. aug. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!