Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható az, ha a barátom az összes exével fenttartja a kapcsolatot? 30/L

Figyelt kérdés
Fél éve jöttünk össze.Nagy a szerelem,de mégis egy kicsit zavar ,hogy esténként chatel és MSN-ezik velük.Azt hogy miről ,nem tudom soha nem olvasok bele a dolgaiba mert tiszteletben tartom.
2010. jan. 25. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén nem elfogadható. Főleg, ha esténként traccspartizik virtuálisan. Szerintem ez nem fair, kérdezd meg mit érezne Ő a Te helyedben?
2010. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
talán nehezen barátkozik, s csak azok a barátai vannak akikkel már járt is :)
2010. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Teljes mértékben elfogadható, amennyiben valóban csak barátilag érintkezik velük.


Én pl. nős ember vagyok már jó ideje, de mégis mind a mai napig tartom a kapcsolatot a két korábbi barátnőm egyikével (a másik maga döntött úgy, hogy ő nem kíván tovább kommunikálni). Feleségem tud erről, és nem zavarja, miután itt is valóban baráti kapcsolatról van szó.


Elvégre ha emberként, személyiségileg továbbra is érdekel, miért ne lehetnénk továbbra is jóban? Attól, hogy a szerelem már kikerült a képletből, a barátságnak továbbra sincs semmi akadálya, miután attól függetlenül továbbra is hasonlóan gondolkodunk sokmindenről, hasonló dolgok érdekelnek minket, stb. .


És mégis, imádom a feleségemet, és eszemben sincs se megcsalni, se elhagyni.


Szóval a hűségnek és a szeretetnek abszolúte SEMMI köze nincs ahhoz, hogy tartja-e az ember a kapcsolatot az exeivel, vagy sem.


26/F

2010. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
(Bár, hozzáteszem még, én semmit nem is rejtegetek a nejem elől; nem csak hogy bármikor belenézhet a leveleimbe, mert elmondtam neki a jelszavaimat, de alkalmasint én magam is megmutatom neki, hogy miről beszélünk az exszel; ez is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy ő is elfogadta ezt, mivel láthatta, hogy valóban nincs mitől tartania.)
2010. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az előttem szóló mindent elmondott! Azért én mégis csak kíváncsi lennek arra, hogy miről is témázgatnak..... elgondolkodtató.....
2010. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is elfogadható.Én a mai napig tartom a kapcsolatot az első szerelmemmel akivel 3 évig voltunk együtt.Már két éve szakítottunk azóta találkozgatni is szoktunk, sőt a mostani barátom már találkozott is vele, bár csak véletlenül futottunk össze, de tudja, hogy csak barátok vagyunk. Az elején zavarta kicsit meg kérdezősködött h miről beszélünk meg minden, de megnyugtattam és azóta nem említette, hogy zavarná.Meg persze tényleg csak barátok vagyunk, neki is komoly kapcsolata van és fel se merül h megcsaljuk a párunkat.
2010. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 werte ***** válasza:
100%

A FÉRJ-nek üzenem, valóban megértő és korrekt lehet a párod. Gondolom téged sem zavarna, ha a korábbi pasijaival csetelne...

Az én párom nagyon féltékeny a korábbi exekre, mivel korábban ŐK egyszer már ugyanolyan közeli állapotban voltak velem, mint most Ő. S nem kéne győzködni a lányokat, hogy egy bejáratott gépet újra kenegessenek:D

Ergo nem kéne törnie magát egyik félnek sem randikkal, meg kezdeti fázisú találkozásokkal... Egyből lehetne sex-csak megcsalás.

Nem vagyok ilyen típus, mégis elfogadom és megértem a jelenlegi párom által megkövetelteket, s ugyanezt megadja Ő is nekem.

Szóval ahány ember annyi féle.

Véleményem pedig az, hogy kicsit "érdekes", hogy esténként az exeivel beszélget és nem veled, vagy épp nem hozzád bújik:)

2010. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen egyáltalán nem elfogadható, mert ha még azokon jár az esze akkor ő benne még van valami vonzalom az exhez és nem zárta le teljesen a múltat velük. Én a helyedbe megmondanám neki a magamét hogy most a múltban él vagy te veled
2010. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%
Én nem bírnám ki mellette így!!Szerintem ez nem egészséges a ti kapcsolatotokra nézve!Idáig nem vette észre magát????Próbáltál már erről beszélni vele???
2010. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

12:58 - Valóban nem, ha az is csak baráti. Van sok fiúismerőse/barátja, az sem zavar. Más kérdés, hogy konkrétan az exeivel nem akar beszélni, mert eléggé negatív véleménnyel van róluk, lévén mindkettőből alaposan kiábrándult. De mint mondtam, ha emberileg érdeklődne irántuk, az ugyanígy nem zavarna.


- FÉRJ



Kérdező: ne hallgass a csípőből fújolókra. Az igaz, hogy valóban érdemes lenne váltani erről pár szót a barátoddal, hogy most mi is a pálya, de csak nyugodtan, higgadtan, civilizáltan. Ne fenyegesd, ne rohand le, ne vágd a fejéhez, egyszerűen kérdezz és érdeklődj, mondván, hogy te is kíváncsi lennél rájuk (az exekre) emberileg - talán még jó barátnők is lehettek idővel.


Hülyeség kapásból azt feltételezni, hogy azért beszél velük, mert nem zárta le a múltat. Ez is egy lehetőség persze, de messze nem az egyetlen, és közel sem biztos, hogy valóban ez is a helyzet. Amíg nem tudsz biztosat, addig ne aggódj és ne lépj fel támadóan.

2010. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!