Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szépséghibád, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szépséghibád, amit a párod talán észre sem vesz/tetszik neki?

Figyelt kérdés
Zavar az a szépséghibád?
2014. jún. 28. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Van. Nagy az orrom, a párom szerint nem.

Van két műtéti hegem. Ezek egyáltalán nem zavarnak és a páromat sem.

2014. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. Truth ***** válasza:
van egy anyajegy a tökömön... nem nagy de jopofa :D
2014. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baromi sok anyajegyem van és hegeim is vannak. Az anyajegyeimet gyűlölöm, a párom elfogadja őket, a hegeim nem zavarnak senkit.
2014. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
50%
Gyorsan elmegyek és szájjal is szar vagyok. Ráadásul valami fertelmesen büdös a seggem lika.
2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeplős vagyok, utálom, páromnak tetszik.
2014. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a fenekem. Én utálom, a párom imádja, állandóan fogdossa, rázza, még tévét is úgy szeret nézni, hogy ráteszi a fejét. Eleinte nem hittem el, hogy tényleg tetszik neki, és zavart is nagyon (az exeimnek nem igazán tetszett), de amióta elfogadtam, hogy ez neki tényleg tetszik, azóta egyre kevésbé zavar.
2014. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátomnak eláll a füle. Én pont, hogy imádom rajta, de ő nem szereti magán. :D

Nem szeretem a combom, pedig sportolok és diétázom, de sehogy nem tudom elfogadni. Ő szereti nagyon. :)

2014. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szemem kiskoromtól fogva karikás, egyik barátomat sem zavarta eddig.


A combommal egyáltalán nem vagyok megelégedve, vannak rajta hízási csíkok, kicsi narancsbőr, és oldalról nagyon vastag, egyik exem ennek ellenére teljesen odavolt a combjaimért... :)

2014. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!