Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért van néha sírhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van néha sírhatnékom a sex után, ha minden tökéletes?

Figyelt kérdés
2-szer 3-szor előfordult olyan, hogy miután befejeztük a sexet a barátommal és csak feküdtünk egymást ölelve óriási gombóc lett a torkomban és alig tudtam visszatartani a sírást. De nem azért mert rossz lett volna vagy bármi, iszonyat jó minden és nagyon boldog vagyok, csak mosolyogni tudunk egymásra utána mindig...lehet a boldogságtól, vagy miért? Volt már valakinek ilyen? Nem vagyok hisztis se sírós egyébként. De alig tudom visszatartani a könnyeimet és megijesztem a barátomat, hogy valami baj van. 2 éve vagyunk együtt szóval még csak nem is újdonság azért...nem értem magam :S
2014. jún. 28. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
érzékeny vagy és nem akarod elhinni, hogy ilyen szerencsés lány vagy! :D
2014. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

valami pszichológiai problémád van, fordulj orvoshoz.

Vagy az is lehet, hogy túl kemény volt az anál.

2014. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen. velem is megesett sokszor, és utána mindig aggódott a barátom, hogy vajon mi lehet a baj.

néha érzelmi okai voltak. amikor nem volt köztünk jó minden. amikor azt hittem, hogy bánt, amit velem csinál (nem bántott fizikailag, jól bánt velem, csak azt éreztem, nem szeret). viszont a sex jó volt nagyon, és talán ebben volt valami feszültség, h testileg minden oké, lelkileg nem.

de olyan miatt is volt már sztem, hogy valami más miatt voltam nagyon feszült, stresszes, és a sex egyszerűen oldja a stresszt, felszabadít, oldja a feszültséget... és utána még egy kis sírás is jön a végére, a hirtelen megkönnyebbüléstől és nyugalomtól... (ez inkább zokogásszerű).

örömkönnyek is voltak már, bár az nem zokogás szerű sírás volt. sztem te arra értetted inkább. amúgy én sem tudom, ilyenkor mi zajlik, mi zajlott bennem, de fentiekkel magyarázom magamnak.

2014. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Buford Tannen ***** válasza:
Neked még van lelked. Respect.
2014. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!