Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök (férfi),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök (férfi), akinek soha nem volt barátnője? Hogy éli meg? Érdekelne minden részlet. A korát is írjátok le légyszi

Figyelt kérdés
22/F
2012. ápr. 12. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

van 2 ilyen ismerősöm

az egyik 21 éves a másik meg 23 éves

a 21 éves egész nap gépezik

a 23 éves meg inkább egész nap a konditeremben van


mindkettő szeretne barátnőt, csak nem mernek kezdeményezni a lányoknál

félnek tőlük és nincs önbizalmuk sem hozzá

2012. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Igen van! Úgy éli meg hogy amit nem tud hogy milyen az nem is hiányzik neki igazán---legalábbis szerintem. 26 éves!
2012. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Utolsóval értek egyet.

Én is valahogy így fogom fel a dolgot.

De azért belül tudom,hogy lesz és próbálkozom is.


28F

2012. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akinek nincs és nem is hiányzik neki az nagyon szerencsés. Én egész nap ezen rágom magam.
2012. ápr. 12. 14:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

En 26 eves srac vagyok es meg sosem volt baratnom. Tobbszor lehetett volna, de a gatlasossagom, onbizalomhianyom, kishitusegem miatt mindig beijedtem es megfutamodtam.


Nalam nem az okozza a rossz erzeseket, hogy maganyosnak ereznem magam, inkabb az a baj, hogy nem erzem magam igazi felnott ferfinak.

Gatlasos es zarkozott lettem, nehezen tudok beilleszkedni uj tarsasagokba, mert ebben a korban mar mindenki reg tul van akar tobb kapcsolaton is, mindenhol elobb-utobb szoba kerulnek a parkapcsolati, vagy szexualis jellegu temak (hiszen ez az, ami legtobbszor erdekli es megmozgatja az embereket, errol szeretnek beszelni), nekem semmi tapasztalatom sincs ezen a teren, nem tudnek mit mondani, inkabb csak meg jobban bezarkozok.


Ketsegtelenul bentragadtam egy kamaszos, bizonytalan, esetlen allapotban, amin valahogy dolgoznom kellene...

2012. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így vagyok, annyi külömbséggel, hogy én azért érzem magam szarul, mert látom, hogy mindenki másnak olyan könnyen sikerül, nekem meg sehogy.
2012. ápr. 12. 14:40
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
De mitől féltek,ezt nem értem!?? Nekem volt pár barátnőm,jelenleg is van egy élettársam! Mi jár a fejetekben ha egy lánnyal beszéltek? vagy mi az ami visszahúz? Szar dolog lehet ez,Én sose kerestem a csajokat,mindig "beléjük botlottam"! Mondjuk ha görcsösen akarsz kapcsolatot az szerintem nem jó.
2012. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát hogy visszautasít. Én amikor oda akarok menni egy lányhoz eszembe jut, hogy eddig mindenki visszautasított, ő miért ne tenné? Aztán inkább nem megyek oda. Az önbizalmam már így is a béka segge alatt van, nemkell mégjobban lerombolni (már ha mégjobban le lehet)
2012. ápr. 12. 15:19
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Jah egyébként ahogy a kérdező mondja ez a gond. Nekem is van egy ilyen ismerősöm 22 éves és még szűz. És tőlem meg másoktól várja el hogy új társaságokba cipelje meg soha sem mert odamenni egy csajhoz sem mert " lejjebb" kerül az önbizalma. Ilyen embereknek nem gonoszkodásból de pszichológust ajánlanák aki elmagyarázza te sem érsz semmivel sem kevesebbet mint bárki más....


Én 17 éves koromig ilyen voltam utána döntöttem egyet ahogy tudom kikupálom magam. Az én önbizalmam is a béka segge alatt van de az nem tart vissza hogy odamenjen egy csajhoz. Sokszor az ismerőseimet azzal dühítem fel hogy állandóan mondogatok kövér vagyok meg ronda meg stb és mégis mindig volt valaki mellettem 18 éves koromtól most vagyok 22. ÉS elhihetitek nem egyszer utasítottak el.

2012. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A másik amit meg elfelejtettem hogy igen amíg nem volt barátnőm addig nem hiányzott semmi de miután volt akár szex akár összebújás utána komolyan érez az ember ezekkel kapcsolatban egy elvonási tünetet egy idő után :S
2012. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!