Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 vagyok és a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok és a szüleim nem engedik, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik meg én is neki.Megkérdezte, hogy járnék -e vele és azt mondtam, hogy gondolkozok.Anya meg teljesen ellene van, hogy legyen barátom.Mit mondjak neki, hogy megértse?Egyébként a srác 14 éves.Segítsetek!!Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. jún. 29. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15 éves korig várj vele mert te is sérülhetsz ha felelőtlen a fiú DE ha csak ilyen gyerekszerelem akkor no problem csak ne legyen "durva" dolgok amit később megbánsz.Anyukád tudta nélkül is lehet mondd hogy a barátnőiddel mész valahova vagy akármi :) csak ki ne derüljön bár ezt fiúként mondom hogy mi ilyen idősen csak dugni akarunk de ahogy érzed
2014. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A kitűnő bizonyítvány semmit nem jelent, egy kapcsolathoz lehet hogy az vagy:)
2014. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De ha összejövünk anyának hogy mondjam el?
2014. jún. 29. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor vagy az ha azt csinálod amit anyuci mond és neked egyértelműen nem jó.
2014. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Akármit gondolsz értelen vagy.És nehogy azt hidd hogy csak te mentél át nehézségeken.Néhány ember olyanokon ment keresztül amire azt mondanád hogy inkább megölöm magam.13 évesen egyenlőre ülj le és élj,mert nemlesz jó vége.
2014. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5-ös voltam
2014. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!