Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem szeret engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szeret engem, nem szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem utál, csak nem szeret, elég nehéz elfogadni, mit tegyek?

2014. jún. 30. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott hagyod, ennyi.
2014. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szard le :)
2014. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért a barátnőd még mindig?

20/L

2014. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezt tovább húzni. Ha nem akarsz szenvedni miatta, akkor ennek itt a vége.
2014. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott, meg sem érdemli, hogy még mindig vele vagy
2014. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

attól függ, hogy neked mennyit jelent a lány...

volt egy fiú, akinek nagyon tetszettem és hiába utasítottam el nagyon sokszor, nem adta fel. nem volt túl nyomulós, csak tudta, hogy mit akar... és 1 hónap múlva a felesége leszek. ennyi, ha neked fontos a lány, akkor ne add fel!

2014. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulj az esetből és lépj tovább.
2014. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. Ha te szereted őt akkor szerintem őt is bántja a dolog, hogy még együtt vagytok de nem szeret. (Ha ki akar használni akkor nincs bűntudatféléje, de akkor is jobb, ha szakítasz vele.)
2014. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!