Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kell minden tekintetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell minden tekintetben pótanyuka lenni?

Figyelt kérdés
Párommal kicsit több mint fél éve vagyunk együtt, előző kapcsolatából van egy 8 éves kislánya. 2 hetente (van amikor gyakrabban) van velünk. Olyankor én játszok vele, ha strandon vagyunk én figyelek minden mozdulatára (még nem tud tökéletesen úszni), párom meg ha otthon vagyunk kimegy az erkélyre cigizni, a strandon a parton marad dohányozni, stb. Szó sincs arról, hogy nem érdekelné a gyerek, mert már-már mániákusan rajong érte (+ mindent megvesz neki), de olyan mintha valami bébiszitternek nézne. Próbáltam vele ezt megbeszélni, de témát vált, kimagyarázza, stb. Olyan jó lenne, ha nem minden felelősség ilyenkor csak rám hárulna, meg nekem is kikapcsolódás lenne egy közös program, főleg, hogy a gyerekes programokon kívül max. az ágyban vagyunk együtt.
2010. júl. 23. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ha meg vesz neki mindent még nem azt jelenti,hogy rajong érte.A másik dolog pedig igen ,téged tekint valahol aki le veszi a terhet a válláról. Nem egy nagy apuka az ilyen ember

aki 2 hét után is másra bízza a gyerekét.

2010. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így kellene megbeszélned vele. Ne csak vásároljon a gyereknek, hanem játsszon is vele.
2010. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is elvált apuka vagyok és nekem is van barátnőm,de a lányom az első és nem a barátnő. Ezt még az elején tisztáztuk

nincs is ezzel gond.Sőt örül annak,hogy apa maradtam mert tőlem is szeretne majd gyereket és látja ,hogy ragaszkodom a lányomhoz is.

2010. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7:29. Hát akkor nálunk tényleg nem minden OK. Úgy érzem a gyerek és a cigaretta után valahol én is jó vagyok neki, napi szinten a szex-re, aztán semmi. Kettesben nincs is programunk (max. egy vásárlás). De otthon SEM, pl. egy film, egy kártyázás, sakk, stb. Közös gyereket is csak én szeretnék valamikor.
2010. júl. 23. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál, úgy tűnik, nemcsak a párod gyerekének, hanem a párodnak is pótanyukája vagy ( jó-jó, meg is dug néha, de azért inkább pótanyuka).
2010. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!