Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire undorító a testem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire undorító a testem nagy fogyás után? (kép)

Figyelt kérdés

Nem merek ismerkedni mert 30 kiló fogyás után így nézek ki. Még mindig fogyózok és sportolok (van még 15 kiló amit le kell adnom) de nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz a helyzet. Majd 50 kiló fogyás után... sosem leszek feszes. (Műtét kizárva)


Van olyan férfi aki nem undorodik egy ilyentől? Most mit csináljak? Nem akarom elszalasztani a férfit aki nagyon szimpatikus nekem, mert félek, hogy megundorodik tőlem.


Szókimondó véleményeket szeretnék. Ne kíméljetek.

Köszönöm!


24L


[link]


2014. jún. 30. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem para. Van ettől sokkal gázabb is.
2014. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

50KG? Az szép!

Grat!

2014. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jó az,graturálok!És hogyan sikerült lefogynod?
2014. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven jó.
2014. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
Őszinte leszek, szerintem ezen még sokat lehetne alakítani. Fogyjál még ugyanennyit, közben sportolj, izmosodj és akkor feszes leszel. Súlyzós edzés kell ide, attól lesz feszes és jól definiált a tested. Plusz rendes étrend, fogyás után nehogy megint elkezdj mindenfélét enni.
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Dennis Moore ***** válasza:
100%

24 évesen még elég rugalmas a bőr, fog ez még javulni idővel hidd el, főleg ha izmosodsz, feszesítesz mellé.

De így is jobb vagy, mint dagadtan voltál. Az sokkal több pasit riaszt el.

2014. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
#15! Nem kellene azokkal a szövegekkel dobálóznod, amit a BB.hu-n és Drugs Bunny-tól hallasz, mert itt alaptalan a lecseszés.
2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Na! most kell nekiállnod edzeni.
2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

30 kg? Nem semmi van aki 10-et is képtelen leadni :O Elismerésem, van akaratod úgy látom. :)

A véleményem, hogy még nem tökéletes, de kétlem, hogy megundorodna tőled a fickó. Annyira nem vészes. Csak így tovább!

2014. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Derééék :) Szerintem egyáltalán nem gusztustalan. De még messze a tökéletestől.

Amit írtak páran az helyt áll.

Most kell nekiállni izmot építeni. Súlyzózás, stb...

Irány a koditerem :)

Simán lehet még feszes bőröd! Fiatalon még szépen tud regenerálódni.


Egészséges étrend és diéta! Hajrá!



24F

2014. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!