Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire undorító a testem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire undorító a testem nagy fogyás után? (kép)

Figyelt kérdés

Nem merek ismerkedni mert 30 kiló fogyás után így nézek ki. Még mindig fogyózok és sportolok (van még 15 kiló amit le kell adnom) de nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz a helyzet. Majd 50 kiló fogyás után... sosem leszek feszes. (Műtét kizárva)


Van olyan férfi aki nem undorodik egy ilyentől? Most mit csináljak? Nem akarom elszalasztani a férfit aki nagyon szimpatikus nekem, mert félek, hogy megundorodik tőlem.


Szókimondó véleményeket szeretnék. Ne kíméljetek.

Köszönöm!


24L


[link]


2014. jún. 30. 20:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem vészes.
2014. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

először is gratulálok :) ügyes vagy és csak így tovább! A bőröd megsínylette a gyors fogyást és a melleid is :/ Viszont nem vészes és sok férfi álomnője vagy így is :)

21/L

2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez mar jo kis alak meg a combodra meg a popsidra dolgozz ra egy pici es gyonyoru leszel hidd el nekem ;) miutan leallsz a fogyassal a cicid is megno kicsit es visszaemelkedik tapasztalat :) kuldesz 1 kepe magadrol igy 5 honappal kesobb ?:) nem feltetlen meztelen lehet bikinibe is nyugodtan de ha meztelen kuldod akkor a puncidat nem kell kitalard nem fogom kitenni a netre nyugi :)
2014. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!