Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek undorítóan vastag...

Akinek undorítóan vastag combjai vannak, annak soha nem lesz szép vékony a lába? Oldalról az enyém olyan mint egy háromszög fejen állva. Undorító! Le lehet fogyasztani azt is? Vagy kés alá kell ezzel már feküdni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, hogy ettől megőrülök! Csinálom a diétámat rendesen, sportolok, fogyok, de a combom mint egy undorító elefánté, akkora. Felül már majdnem hogy kockás a hasam meg ki vagyok dolgozva, de deréktől lefelé meg a legszívesebben belevágnám a kést, mert olyan hányinger a sok csüngő háj, s nem viccelek. Lehet ez ellen tenni? Meddig kell fogyasztani és egy idő után már onnan is elkezd fogyni? Vagy mi legyen?


Gondoltam már zsírleszívásra is, mert ugyebár azért köbméterem mömmedt az egész, mert ott sok réteg zsírsejt van.


Láttatok már olyat, hogy egy dagadék lábú szép lett sporttal és diétával?


Én már nehezen hiszem el.


Ja s hogy mit csinálok?


futás, kalóriadeficit, nem eszek liszteset, tejeset, cukrosat, alacsony szénhidrátbevitel, lassú felszívódású szénhidrát, húsok, zöldség, protein, vitaminok, L-carnitin, presszó kávé.


170 cm magas vagyok és kb 67 kg.



2014. jan. 11. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy egész nap fiúk között vagyok, mert olyan a társaságom és SZÉGYEN, de nekem a legvastagabb a combom közöttük, pedig ők nagyon jól néznek és ki vannak sportolva! Szóval nem pipaszár lábúak ők sem!! S ez olyan rossz érzés, hogy én vagyok az egy gúla közöttük. Nem akarok "van mit fogni" meg "nőies" lenni. Nem akkor nagy kuffert se, pedig az is nagy!! (1 méter a körmérete) !!

Szóval hogyan tudnám én ezt leadni??


Hülyeséget nem akarok csinálni, nem akarok éheztetni, hánytatni meg ilyesmi...

2014. jan. 11. 12:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Kép.
2014. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát gondolom körte alkatod van.

mutass képet szerintem is, lehet nem olyan vészes :) fejedet vágd le vagy satírozd ki

2014. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kép! Vagy: mennyi az annyi?

Ehhez a magassághoz, ehhez a súlyhoz, ha pl. körte alkattípusod van, egy 65 centis comb is reális lehet.

2014. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy érdekes cikk arról, hogy 55 és 60 között ideális egészségügyi szempontból.

46,5 alatt illetve 60 fölött növekszik a kardiovaszkuláris betegségekre való kockázat.

[link]

2014. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VWXYZZS ***** válasza:

Nem kell elkeseredni. Szívás de a genetika már csak ilyen. Jó hír viszont, hogy egy megfelelő diétával könnyen lehet rajta segíteni. Persze kell hozzá kitartás.

Egyél naponta 67(testsúlyod)*1,5 g szénhidrátot, és 67*2g fehérjét. A telített zsírokat próbáld elkerülni, minél kevesebbet enni belőle. Ennél se többet se kevesebbet.


Edzés: heti 3x30 perc futás kezdetben. Heti 3xsúlyzós edzés (konditerem)


Kb. 10 kg felesleg van rajtad. Ha már máshol nincs rajtad zsír akkor kénytelen lesz a tested a combodról, vádlidról stb. fogyni. Ennyi. Türelem, kitartás, fegyelem.

2014. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg nagyon eltúlzod. Ekkora súllyal (tudom nem ez számít, de mégis..) kétlem, hogy majdnem kockás a hasad. Nem lehet olyan alacsony a testzsírszázalékod,vagy egy testépítő izomtömegével rendelkezel.


Ergo a combodon is van háj, meg rajtad is.

Utolsónak igaza van.


(168 cm-hez 55 kg-osan volt vékony combom)

2014. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi a sok jót amit írtatok!! Mind igaz!!

Minden nap mozgok most és a kcal-kat lejjebb vittem, jobban kímélem a gyomromat! :) Azt vettem észre, hogy jobban is lettem tőle és alakulok szépen! :) Képet hamarosan rakok ki...:)

2014. jan. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!