Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, élnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, élnétek egy olyan világban ahol 10-ből 8 férfi meghalt, de ti életben maradtatok és minden férfira 5 nő jut a népességben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jún. 30. 21:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


20:

A nők kismilliószor voltak hasonló nagyságrendű többségben a férfiakhoz képest a történelem folyamán, a szaporódképes korosztályokban.


Régen a hosszú, pusztító háborúk után sokszor fordult elő, hogy még ennél a fenti aránynál is kevesebb férfi maradt életben, miközben a nők közül sokkal többen megmaradtak.

Paraguayban például az 1830-as években a Brazíliával és Argentínával folytatott háború után 10 nőre 1 férfi jutott! Mégse vették át a hatalmat a nők. Ez csak egy példa a tömérdek közül.

2014. jún. 30. 22:58
 22/24 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te benne? Amikor egymást ölnétek meg és alig várnátokhogy végre egy józan gondolkodásű valakivel beszélhessetek? Vagy amikor nem ugrana csettintésre száz pali, ha szexelni akartok, hanem nektek is küzdenetek kéne?
2014. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

# 20:

A nők egyedül nem képesek egy társadalmat fenntartani. Tessék, egy nagyon jó cikk a témában; régebben olvastam és nagyon tetszett:


[link]


Ezért van szükség a férfiakra.

2014. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én csak olyan világot akarok, ahol nekem legalább 1 jutna.
2014. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!