Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmnek 20ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmnek 20ezer forint értékben veszek ékszert 2év után, az mennyire számít jó ajándéknak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem a pénzértéke lesz a fontos, hanem hogy tőled kapja
2014. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetően tökéletes, még talán sok is kicsit, az már gázabb, hogy ennyire a pénzből indulsz ki
2014. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd egy pénzéhes nő, akkor lófa-.. az a 20.000, viszont, ha normális, szeret téged, akkor egy 2000 forintosnak is ugyanannyira örül...
2014. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem akár 1.000ft is ok lenne,mert nem az értéke számít

legalábbis remélem,mert különben megette a fene az egész kapcsolatot

2014. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnia soha senkinek, hogy mennyiért vesz neki az ember ajándékot.

Remélhetőleg nem fogja elvinni megméretni, hogy hány karátos.

2014. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A barátnőm nem pénzéhes, csak gondoltam valami szépet szeretnék venni neki, és tetszik neki az az ékszer amit most megszeretnék neki venni. Csak nem tudtam hogy az, hogy ilyen "drága" bír e bármi jelentőséggel, esetleg 2év után nagyon sok lenne.

2014. jún. 30. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
En az elso hazassagi evfordulora egy "tablacska"t vettem, ami kb 10eFt volt, es sokkal jobban orult ennek az egyedi ajandeknak, mint ha vettem volna 100eFtert valami ekszert. Tenyleg nem az erteke szamit, vagy ha az szamit, akkor az mar egen rossz.
2014. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jó úton jársz. Ennyi pénzed van? Ha 2 év után 20 ezer forintos akkor jövőre is annyi vagy még több? Na és 5 év múlva? Akkor már 50 ezer? Nem a pénzben kifejezett értéke a lényeg. Azzal csak a buta p-i-csákat fogod meg, értelmes nőnek maga az ajándék lesz a fontos, 100 forintos ajándék is lehet nagyon értékes és egy új autó is lehet valakinek semmiség...
2014. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Kb mikor két évesek voltunk az asszonnyal akkor kaptam Tőle karácsonyra egy 25.000 Ft-os karórát, tavaly kb 10-12.000Ft értékben vett nekem ajándékot (ekkor voltunk majdnem 4 évesek).
2014. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő

Ebben teljesen igazad van, de őt nem feltétlen az érdekli hogy milyen mélyen nyúlok a zsebembe érte, neki ha egy darab drótot adnák az is jó lenne de mégis olyat akartam venni ami tetszik neki. Azt hogy öt év múlva mit kap nem tudom talán egy gyűrűt nagyobb jelentőséggel. És abban is igazad van hogy a nem feltétlen az "igazit" kereső nőszemélyek biztosan örülnek a drágábbnál drágább dolgoknak és akár a legdrágább is lehet nekik semmi...

2014. jún. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!