Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó lennék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó lennék, ha visszamondom a meghívást? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akivel eddig csak neten tartottuk a kapcsolatot.Nagyon rendes és jól elvagyunk,teljes mértékben barátként tekintünk egymásra.

Mivel nagyon sokat beszéltünk,persze szóba jött a lakhelyünk is.Más országban él,és még sosem járt erre,de szeret kirándulni.Egy ilyen beszélgetésnél szóba jött,hogy szívesen megnézné hol lakom,hogy élek, akkor jóformán fel sem fogtam mit mondok, azt válaszoltam,hogy én elszállásolhatom ha szeretne jöjjön el.

Ebbe már annyira beleélte magát,hogy jövőhétre tervezte az utat.

Először én azt hittem,hogy csak alig 2 napig lesz itt,de kiderült,ő egy hétre tervezte.

Ez eddig oké,de csak most kezdek rájönni,hogy mégiscsak félig egy idegen lesz itt velem egy hétig, mit fogok vele napokat csinálni?Jogsim még nem lehet,hogy körbe utazzuk itt a vidéket, itthon sokat kell segítenem a szüleimnek a vállalkozásuk miatt,ő meg egész nap itt lenne,mert ugye egyedül hová mehetne.

Nekem elment a kedvem az egésztől, sokszor én kell főzzek,mert anyumnak nincs ideje,de ezt hogy oldanám meg?

Ti mit gondoltok?Bele mennétek ilyen helyzetben ebbe?Ha vissza mondom,akkor biztosan nagyon rosszul esne neki,mert várja ezt az egészet, de én nem akarom megbántani.Mit csináljak?én 17 l vagyok,ő 20.


2014. jún. 30. 22:44
 1/5 anonim válasza:
Ne mondd vissza!
2014. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 hét? Dehát mit gondolt a srác? Ha fordítva a jelenlegi városomat kellene megmutatni valakinek akivel jóban vagyok és ismerem annak se tudnék 1 héten keresztül mit mutogatni. :O Talán esetleg Los Angelesben vagy valami metropoliszban... Amúgy is 1 hét azért az sok én nem várnám el egy félidegentől sőt még egy ismerősömtől sem várnám el, hogy 1 teljes hétig elszállásoljon csak mert olyan kedvem támadt.

Mondjuk csökkentsétek le az időtartamok egy hétvégére. 3 nap péntekkel együtt aztán az még tűrhető.

2014. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Igen én is úgy reméltem,hogy csak 2-3 nap úgy még rendben lenne,de ő egy teljes hétre számít, már mondta,hogy mennyi cucca lesz.Próbáltam utalgatni rá,hogy de nekem dolgom van itthon a szüleim miatt, nem tudok annyi nap tétlenül ülni,de arra az volt a válasza,hogy ő is szívesen besegít meg elleszünk itt jól.

Ráadásul én össze-vissza szoktam étkezni, egy idegen nem tudna ehhez alkalmazkodni, csak ha magának oldja meg a kaját,de hát ezt persze egy hétig nem lehet.

2014. jún. 30. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell köntörfalazni. Egyszerűen mondd meg neki,hogy te csak pár napra gondoltál,mert dolgod van és mivel kvázi idegen,nem vagy biztos benne,hogy rögtön 1 teljes héttel kéne kezdeni.

Lehet,hogy én vagyok túl nyers,de én ezt tenném:D


Gondolom szülőkkel laksz. Ők mit szólnak,hogy meghívtad vendégségbe?

2014. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak anyukámmal élek és egyik nagyszülőmmel. Az mondta hogy tőle jöhet,ha én intézem neki a kaját, meg mellette elvégzem a kötelező munkám...
2014. júl. 1. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!