Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így majd jobban kapálózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így majd jobban kapálózik utánnam? Fog még keresni?

Figyelt kérdés
Volt barátommal tartjuk a kapcs.-ot(szex), de most amikor hívott visszautasítottam, de nem konkrétan hanem mivel elutazok néhány napra, azt mondtam h pakolok aztán kiviszem a kutyát sétálni. Am azt mondta h még lehet köztünk bármi komolyabb csak most ott van a volt bnője aki miatt nem tudja h mi legyen. Jól tettem h visszautasítottam és fog még keresni? Így jobban vágyakozik majd utánnam? Ja meg nem csak annyi szokott lenni h szex és heló szia, hanem kicsit hosszabb ideig együtt vagyunk.
2008. szept. 4. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs,de biztos,hogy NEM.


Hogy miért?


Eddig csak szexeltél vele,és úgy néz ki a volt barátnője sokkal fontosabb,mint te.És azzal,hogy egy hülye kifogással leráztad,amit valószínűleg még be is vett,egyáltalán nem fog jobban kaparni,sőt lehet hagy a picsába.Ne haragudj,de az ilyen nőket nem nagyon becsülik a pasik,mint te,akit lehet dugni,amikor csak jól esik.Az meg,hogy lehet komolyabb is köztetek...jó duma.Azért van esze,be kell biztositania,hogy legalább dugni tudjon veled :D Ha akart volna valamit,már rég megtette volna.Ha akarsz szexelj tovább,de ne várd,hogy több is lesz.

2008. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írjátok már oda h fiú v lány írt-e. köszi
2008. szept. 4. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!