Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kéne, hogy érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kéne, hogy érdekeljen mások véleménye?

Figyelt kérdés
Ugye van ez az ask.fm ahol kérdezhetnek névtelenül az emberek...és kaptam egy olyat, hogy hagyjam már a barátom mert sokkal jobbat érdemel nálam...engem az ilyen dolgok nagyon mélyen érintenek, mert kicsit úgy érzem hogy igaza van:/. Sokan azt mondták, hogy ne is érdekeljen, de ez nem olyan könnyű:/
2013. febr. 19. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye
2013. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Mások véleménye alapján akarod eldönteni, hogy érdekeljen-e mások véleménye?


Seems legit.

2013. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy hogy igaza van ? Ne hallgass rá,ne érdekeljen féltékeny kis ******* :)
2013. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
más ne érdekeljen :D
2013. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én véleményemre adhatsz , vegyed le magadat arról a szarságról ( facebook ) miért kell olyanon fent lenni ami nem közösséget épít, hanem rombol? örüljetek egymásnak és szarjad le az egészet meg minden gyökeret
2013. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ask.fm 12 éves gyökereknek való
2013. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!