Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miota lefekudtem a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota lefekudtem a barátommal nagyon viszket ott lent! Valami tanácsot tudnátok adni hogy mit tegyek ellene vagy hogy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Óvszerrel vedekeztunk,es a tukorben is megneztem es nem lattam rajta semmi kiutest.. De irtora viszket es nem tudok tole aludni sem
2014. júl. 2. 02:15
 1/9 anonim válasza:
Mond a barátodnak hogy nyalja ki és jobb leszz, nem vicc ,nekem is volt ilyen problémám :D
2014. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Latexallergia esetleg?
2014. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony... egyszer megkostolod utána mindig kell:/
2014. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudtok valami ötletet adni :(( ?

Nagyon kellemetlen

2014. júl. 2. 02:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ėn szivesn megvakarom... egy helyes pasi vagyok!:*
2014. júl. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. Lehet valami fertőzés is (nem nemi).
2014. júl. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gumi nehany lanyt kidorzsolhet,.igy irritalt feluletkent napokig viszkethet. Ha nem is vedekeztetek, akkor gombas lettel, canestennel kendd, es segit.
2014. júl. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is szokott ilyen lenni, latexallergiám van, iszonyat érzés a szex után...

Égő hüvely, viszket, feszül, lüktet.


De ez lehet egy hüvelygyulladás tünete is

Ha eddig nem volt problémád akkor vagy a latextől volt, vagy nem voltál túl nedves, sokszor kevés az a sikosító..


Kérd a nőgyógyászod tanácsát, de szerintem fogamzásgátlót fog javasolni, az meg egy másik történet.

2014. júl. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Folyásod milyen? Bővebb vagy sárgás? Ha valamelyik, akkor tuti hüvelygyulladás és elsősorban gomba. Jelentkezz nődokinál, mert a canesten a legtöbb esetben szart sem ér. Max arra jó ha uszoda után érzel ilyen tüneteket. A nőgyógyásznál pedig említsd meg, hogy a barátodtól kaptad el valószínűleg és hogy őt is kezelni kellene, így mondd neki is egy krémet, amivel napi 2-3-szor majd kenegetnie kell magát.


Sajna az óvszer nem véd a gombától, mert nem az egész srác burkolózik be vele.


Ha sokat kell várni, hogy nőgyógyászhoz juss esetleg enyhíti a viszketést ha lefekvés előtt egy mini tamponra 5-6 csepp teafa olajat csepegtetsz és használod ugyebár.


De mindenképpen nőgyógyászhoz menj, a canesten tényleg olyan, mint halottnak a csók ha már annyira viszket, hogy aludni se tudsz. Tudom, pont múlt hónapban dobtam ki rá 3 ezret, amíg a nőgyógyászra vártam, mert 2 hetes várakozási idő van. A teafa többet segített, mint az a valami.


24N

2014. júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!