Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utaljak arra a fiúnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak arra a fiúnál, hogy ez mégis mi lenne?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismertük meg egymást pár hónapja, de még nem találkoztunk. Tervezzük a találkozót, a napokban már végre össze is jött volna, de most nem tudom, hogy mit csináljak. Én már miután megismertem, rá kb egy hónapra ki is töröltem magam arról az oldalról, mert nem volt kedvem más fiúkkal cseverészni. Van azon az oldalon egyik barátnőmmel együtt egy kamuprofilunk, és ma reggel csak kíváncsiságból megnéztem, hogy fent van-e még a fiú az oldalon, mikor magától mondta nekem, hogy kitörli majd magát, és ő csak engem akar. Beléptem, és látom, hogy a napokban tehetett fel új képet magáról. Leesett az állam is. Amíg én elmentem nyaralni pár napra és nem beszélgettünk, ezt csinálta. Mióta megláttam ezt, még nem beszéltünk azóta, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt most miért csinálta, miért hazudgál nekem, hogy nem keres más lányt. Hogyan kérdezzek rá nála, hogy ne tűnjön úgy, mintha kémkednék utána?
2014. júl. 2. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne tűnjön úgy amikor egyszerűen kémkedsz?


Jó alapok egy kapcsolathoz, mindketten hazudoztok, hajrá

2014. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond ezt neki. Képzeld, az egyik barátnőm is megismerkedett egy sráccal és a fiú azt mondat törli magát. Szegény csaj törölte is, de az abunkó, még mindig nem. Szted ez normális? Még jó, hogy te meg én már nem vagyunk fent, mert egymást akarjuk. Várd a reakciót :D
2014. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy akkor el is hajtana még ennyi hónap után is, ha csak normálisan megjegyezném, hogy törölje le magát, aztán találkozhatunk?
2014. júl. 2. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is találkoztatok még,miért várod el,hogy törölje magát?Azt se értem,hogy Te miért törölted magad?lehet a randin nem is fogtok tetszeni egymásnak.Élőben kicsit más,mint neten írogatni.
2014. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg baromság törölni magadat hiszen idegenek vagytok egymasnak
2014. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De sok szabadidőd van...
2014. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!