Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15éves fiu vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15éves fiu vagyok a barátnőm 14éves! Rendszeresen szeretkezünk napi 2-3alkalommal. Multkor kipróbáltuk csa hogy milyen érzés gumi nélkül! 6x rakhatam bele nem élvezm bele és utána lefekudtunk rendesen gumival! Szerintetek rhes lett vagy nem? :l

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 12:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*összejön, van akinek nem. Az meg irigykedhet :D
2014. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a féltékeny,lenéző emberekre még mindíg nem vagyok kiváncsi!Van pár kivétel úgy vettem észre!Nekik bocsánat!Ja és én veszem a gumit én veszem a ruháim a cipóm mindenem csak a kaját nem és barátnőmnek is néha néha veszek valami kis dolgokat!Mivel nem fűre,cigire,bulizásokra cseszem el a pénzem azt a kis 17.500forintot amit a suliba kapok havonta mert asztalosnak tanulok
2014. júl. 2. 12:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok! kisfiú vagy kislány? :)
2014. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Falusiak vagytok ugye?Amiket a kérdésed után leírtál az mind szép és jó, biztos aranyosak lehettek de bárcsak ne lennétek ennyire buták is! Mielőtt elkezdtétek volna csinálni utána kellett volna nézni a dolgoknak! Gumi nélkül sosem szabad csinálni, hiába nem élvezel el benne, mert bármikor baj történhet.MINDIG használj gumit,mert szerintem nem hiányzik nektek utána a sok idegeskedés és az sem hogy ilyen fiatalon rontsátok el az életetek.

Szóval MINDIG védekezz!

Amúgy csak kiváncsiságból, hol oldjátok meg az együttléteket?Elszöktök valahova? Nyugi nem rosszindulatból kérdezem,csak én is vidéki vagyok és érdekel:D

2014. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd volt a hülye, hogy engedte.

3 éve élek rendszeres nemi életet a barátommal, és soha nem szexeltünk még védekezés nélkül és tudod miért? Mert nem akarunk gyereket. Kevés az esélye de megvan rá.. főleg, hogy 5x elkövettétek még utána. Szüleitek tudnak róla ?

2014. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vagyok egy rosszindulatú ember, de őszintén kívánom nektek, hogy a barátnőd essen teherbe, majd a szülei verjenek téged halálra.
2014. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehet terhes. Elég felelőtlenek vagytok! Asztalosként van bármilyen védőruhád? Akkor a szexben is kell a gumi. Különben a fűrész helyett gyereksíràst fogsz hallgatni.
2014. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kis városi vagyok nem falusi és a te vállaszod volt eddig a leg értelmesebb!Köszönóm!Amúgy vagy nálunk vagy náluk attól függ ki van kinél!Neki csak anyuja meg a nővére tud róla na meg a marha bátya nekem mindenki!Ebbe mit kell meglepődni?A világon minden megváltozott...a fiuk mint a melegek.Senki és semmi nem normális már csak 30tól felfelé
2014. júl. 2. 19:19
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen okos és tájékozott vagy 15 évesen.... pff...
2014. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az aki azt írta hogx reméli terhes lett puszikálom mert nem lett az és nem is mondok neked semmit
2014. júl. 3. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!