Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az idősebb srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az idősebb srácoknak jövök be. Miért? 17L

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, és nagyon úgy tűnik hogy egy ideig még nem is lesz.. Pedig már vágynék rá.

Egyszerűen a korombeli srácok rám sem néznek. Nem értem miért.

Az utolsó srác akinek bejöttem, 19 éves volt... És mikor (egy házibuliban) megismertem, el sem akarta hinni hogy még csak 16 vagyok. Minimum 18-nak nézett.. Ez lehet a baj? Hogy túl érett vagyok?

Még az engem tanító férfi tanáraimnak is "bejövök". (Persze nem kell félreérteni!) Csak annyi, hogy ők is idősebbek, nyílván.. És látszik hogy különlegesnek tartanak, szemben a többi lány osztálytársammal. (És ne haragudjatok, ez nagyon nagyképűnek hangzik, de tényleg így van!)

Mit tegyek? Vagy hol ismerkedjek érettebb fiúkkal, akik nem ilyen 'swag gyerekek'?


2014. júl. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mert 30-nak nézel ki cula
2014. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem 20-22 évesekkel ismerkedsz, akik normálisak?
2014. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
idősebbnek nézel ki a korodnál bizonyára. de csak ha testileg és erre mennek a pasik, akkor ne gyere össze velük mert akkor csak arra mennek...
2014. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van nálam refraktométer, gyere megmérem mennyire vagy érett:)
2014. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nyílván idősebbnek nézek ki, de mondjuk ez szerintem a legtöbb tini lányra igaz manapság.

És nem tehetek róla, nem "miattam" van ez. Nem sminkelem magam (kivéve korrektor és/vagy szempillaspirál), és egyszerű farmer+póló típusú lány vagyok :)

És köszönöm a tippet, nyílván nem a külsőmmel akarom felhívni magamra a figyelmet :) Lehet ez a baj? :D A velem egykorú fiúknak csak a seggeken és a melleken jár az agya....

Nem tudjátok véletlenül hogy lehet normális huszon éves srácokkal ismerkedni?? :D (NEM ITT)

2014. júl. 2. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos csak itt lehet velük:S

ott van lent a privát gomb:P

2014. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
strand, bulizóhelyek, fesztiválok...pl
2014. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert rondácska vagy.
2014. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!