Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne párod, hagynád hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne párod, hagynád hogy beszéljen az exével?

Figyelt kérdés
Hogy magyarázzam el az exemnek (lány) hogy ha vège, akkor nem szeretnèk vele tovább beszèlni, mert nekem nem jò ùgy. +fèregsèg lenne a következő barátjával szembe vagy az èn következőmnèl? (ui ba leìrnád kor/nem meg hogy zavarna-e ha lenne valakid ès az exèvel beszèl)

2014. júl. 2. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy ide leírtad.

"Ne haragudj, de nekem könnyebb lenne úgy lezárni a kettőnk kapcsolatát, ha többet nem beszélnénk egymással a nagyon szükségesnél (esetleg egymásnál maradt cuccok visszaszerzésének megbeszélése, vagy ha lesz ilyen, akkor munkahelyi/tanulással kapcsolatos dolgok) többet. Tehát "csak úgy megkérdezem hogy vagy" üzeneteket mellőzzük. Remélem megérted, további minden szépet és jót kívánok neked az életben!".


Én sem beszélgetek a volt barátnőimmel, de egyszer egyiküknek tudtam, hogy megvan egy jegyzet ami egyébként drága és nekem szükségem volt rá, azt elkértem tőle. De ez két levél és egy 2 perces találka alatt lezajlott.

2014. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!