Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Langyi érzelmekból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, 24. Én 23 vagyok, még soha nem volt kapcsolatom. Közös barát által ismertük meg egymást, pontosabban a barátnőm beajánlott neki, ő pedig felkeresett a közösségi oldalamon.

Kb. 3 hete levelezünk, az első hét után mindjárt szerveztünk egy találkát. Nem volt semmi komoly, mondhatni csak sétáltunk egész idő alatt.

Na szóval, ő nagyon el van ragadtatva tőlem, dicséri a külső s a belső tulajdonságaimat egyaránt, többször is elmondta, hogy milyen kivételes vagyok.

Külsőleg nem szemrevaló, igazából nem tetszik, viszont el tudnám fogadni. Inkább a jelleme az, ami megfogott benne, önzetlen, figyelmes s jót beszélgetünk mindig, kedveskedik sokat, és nem siettet semmit sem.

Viszont nem vonzódom hozzá.


Mit csináljak szerintetek? A végtelenségig nem húzhatom az orránál fogva, nem mintha most azt tenném, de előbb-utóbb majd meg fogja kérdezni, hogy szeretném-e hogy komolyabbra forduljanak a dolgok, s akkor mégis milyen válasszal szolgáljak?

Az eszem tudja, hogy belőle nagyon jó barát lenne, megbízható, nincsenek titkai előttem, eddig bármiről kérdezhettem, nem a testiség hajtja, báris eddig még csak említést sem tett olyan dolgokról, bíztat, hogy ha bármi gondom van, rá számíthatok.


Viszont a vonzalom hiányzik, szerintetek az később meg fog jönni? És egyáltalán, langyos érzelmeim felforrósodhatnak egyszer? Vagy ha eddig nem tetszett, akkor ezután még úgysem fog, mert két ember között vagy működik a kémia vagy nem?


Jaj, segítsetek, ezen agyalok egész nap, de nem jutok egyről a kettőre. Nem szeretném megbántani, hiszen egy csupaszív embernek ismertem meg, viszont a sját érzéseimet is tisztelnem kell.


2014. júl. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ezt a langyizást eléggé félre lehet érteni
2014. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi ebben a félreérthető?
2014. júl. 2. 20:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Mért nem ír senki?? :(
2014. júl. 2. 21:51
 4/7 A kérdező kommentje:
*valaki
2014. júl. 2. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetbe voltam Ő volta a bátyám haverja és csapta nekem a szelet! Állati helyes volt így járni kezdtünk! Én azt hittem totál bele vagyok zúgva de amikor megcsókolt nem érztem semmit, olyan kínos volt ő nyomult én meg hátráltam.

Foly.

2014. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Folyt.

Aztán szakított velem! Nagy kő esett le a szívemről! Barátok maradtunk, talán az egyik legjobbak! Aztán egy pár évvel később újra járni akart velem! Én kikosaraztam mernt nem akartam elrontani megint! Aztán újra bepróbálkozott és amikor közeledett már a szívem hevesebben vert éreztem érzek vmit iránta! És amikor megcsókolt tudtam ebből nagy love lesz! És úgy is lett! Ő a férjem már 8 éve :)

Úgyhogy csak akkor vágj bele ha tényleg úgy érzed minden klappol!

2014. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem adhatsz még időt annak, hogy kialakuljon a vonzalom, majd szerelem inkább találkozzatok többször az sokkal személyesebb is és ha úgy érzed, hogy tényleg nem tudsz beleszeretni akkor véleményem szerint ne kezdj bele egy kapcsolatba vele és mond meg neki azonnal, ne álltasd.:)
2014. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!